RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

360° fotografie jako prezentace nemovitosti

Když chcete vylepšit prezentaci nemovitosti a zaujmout, můžete použít tzv. sférické fotografie. Jsou to snímky, které ukazují celé okolí fotografa, tedy záběr široký 360°. Při prohlídce nemovitosti je to velmi užitečná věc. Zájemce tak vidí nejen to, co je před fotografem, ale také to, co je za ním, vedle něj i nad ním. Udělají si tak o prostoru lepší obrázek. Sférické fotografie se hodí k zajímavým nemovitostem. Nepoužívají se úplně běžně, proto se dají použít tam, kde se nabízí netradiční nemovitost.

Ať už nemovitost nabízíte sami nebo spolupracujete s realitní kanceláří, sférické fotografie mohou být vhodný nástroj k lepší prezentaci. Když jste svěřili svou nemovitost k prodeji makléři, můžete se ho na možnost sférické fotografie zeptat. Sám vám řekne, jestli se podle něj na danou nemovitost taková 360° fotografie hodí, nebo ne.

Na Facebook, na web, i na realitní server

Sférické fotografie potřebují speciální podporu a nelze je zobrazit všude. Hodí se k prezentaci například na Facebooku, ale i na některých realitních serverech. Jestli máte vlastní web nemovitosti, můžete říct svému programátorovi, aby vám tuto možnost také vytvořil. Není to nic extra složitého, stačí na web vložit panoramatický přehrávač. Když budete mít u své nemovitosti takovou panoramatickou fotografii, máte automaticky před ostatními podobnými nabídkami malý náskok, takový bonus navíc.

Jak si 360° fotografii vytvořit

Buď to necháte na realitní kanceláři, nebo si můžete sférické fotky vytvořit sami. Stačí vlastnit chytrý telefon a nainstalovat si tam aplikaci Google StreetView pro Android nebo iOS. Pak už můžete bez problému panoramatické fotografie fotit. Další variantou je pořízení jednoduché 360° kamery, která funguje jako příslušenství k telefonu, takže se do něj snímky rovnou ukládají.

Pravdou je, že dobrá prezentace nemovitosti je základ, takže zvažte i možnost sférických fotografií.

5.5.2020

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

Realitní makléři z Brna a okolí

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.