RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

3D vizualizace – jak by mohl byt po rekonstrukci vypadat!

3D vizualizaci nejčastěji používají developeři, kteří staví nové byty a chtějí lidem ukázat, jak budou vypadat. V některých případech ji používají i profesionální realitní kanceláře k tomu, aby ukázaly, jak by nemovitost mohla vypadat po rekonstrukci. Obzvláště u některých nemovitostí, které rekonstrukci budou jednoznačně potřebovat, se jedná o užitečný nástroj. Ne každý má totiž extra vyvinutou představivost a fantazii, takže jim 3D vizualizace pomůže.

3D vizualizace pro získání více zájemců

Když prodáváte například vybydlený byt, který jste zdědili po prababičce, logicky se jej před prodejem pokusíte dát trochu dohromady. Vyklidíte ho, vyčistíte, možná i vymalujete. Přesto nemusí vypadat nejlépe. Pouštět se do rekonstrukce před prodejem není moc rozumné, protože se nemusíte trefit do představ nového majitele a tak docela výrazně zužujete okruh zájemců o koupi. Lepší je nechat udělat 3D vizualizaci, která ukáže, jak by mohl byt po rekonstrukci vypadat.

Taková vizualizace zájemcům bez velké fantazie dost pomůže a vy si budete moci říct i o více peněz, protože vás osloví více lidí. 3D vizualizace totiž pomáhá ukazovat potenciál nemovitosti, a tak ji rychleji a výhodněji prodat.

Vizualizace na základě skutečnosti

3D vizualizace pracuje na základě skutečnosti. Není smyšlená. Když se vybourá zeď, musí to být možné i v reálu. Vychází ze skutečných rozměrů a navrhuje elegantní řešení. Ukazuje reálný potenciál nemovitosti. Lidem nabízí konečné řešení a tím pomáhá všem, co nemají o bydlení jasnou představu. Kupec může 3D vizualizaci využít a byt rekonstruovat podle ní.

3D vizualizace vám přiláká opravdu více zájemců o byt před rekonstrukcí, nebo o byt bez nábytku či o přeplněný byt. Když vidí, jak by nabízený byt mohl vypadat, přijdou se podívat. A na základě 3D vizualizace se nakonec někdo z nich rozhodne byt koupit. Rychleji, než očekáváte, a za vyšší cenu!

1.3.2020

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

Realitní kancelář Brno Křenová 40

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.