RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Bezplatná konzultace s makléřem

Když chcete koupit nebo prodat nemovitost, když řešíte cokoliv, co je spojené s realitním trhem, vyberte si zkušenou realitní kancelář s dobrým jménem, oslovte ji a domluvte si bezplatnou konzultaci. První konzultace může proběhnout přes telefon, Skype, email, ale nejlépe osobně. Konzultace bude samozřejmě zcela nezávazná a u většiny realitních kanceláří ji budete mít zdarma. Poraďte se s odborníky a uvidíte, jestli s nimi budete spolupracovat i nadále.

Proč bývá první konzultace bezplatná

Přijde vám to divné, že by měla být konzultace zadarmo? Vždyť to stojí makléře čas a energii. Proč makléři nabízejí první konzultaci zdarma? Je to jednoduché. Profesionálové věří, že si je vyberete ke spolupráci. A když jim například svěříte k prodeji svou nemovitost, díky provizi za úspěšný prodej tak získají zakázku. A věřte tomu, že za takové úvodní konzultace zdarma to stojí. I když třeba každý druhý zájemce ze spolupráce vycouvá, stejně se to makléřům vyplatí.

Co na konzultaci zjistíte

Pojďme se však podívat na to nejdůležitější, co vám konzultace s profesionálním makléřem přinese. Na konzultaci můžete zjistit zhruba prodejní cenu vaší nemovitosti, zeptat se můžete na cokoliv, co se týká nemovitostí, realitních zákonů nebo třeba daní. Můžete se pobavit s makléřem o strategii prodeje, o home stagingu, o možnosti investování do nemovitostí, o nákupu v dražbě apod. Už během této první konzultace zjistíte spoustu věcí a možná si mnohé ujasníte.

Nezávazná konzultace vás nic nebude stát. Když vás makléř zaujal, můžete se domluvit na spolupráci, společně si prohlédnout nemovitost, podepsat zprostředkovatelskou smlouvu a dát makléři zakázku, aby vaši nemovitost co nejrychleji a nejvýhodněji prodal. Důležité je vybrat realitní kancelář, která má dobré jméno, ideálně takovou, která je známá po celé republice nebo ještě lépe po celém světě. Tam budete mít jistotu, že jste narazili na úspěšné profesionály, kteří vám opravdu pomohou.

19.12.2019

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

Realitní makléř

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.