RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Bezplatné realitní konzultace

Možná váháte, jestli spolupracovat s realitní kanceláří při prodeji či nákupu nemovitosti. Nemusíte se rozhodnout hned, ale máte možnost se setkat s makléřem a o svých plánech si nezávazně promluvit. I taková čtvrthodinka rozhovoru se zkušeným makléřem vám může hodně pomoci. Ujasníte si, jestli chcete nemovitost opravdu prodat, jestli nejsou vaše představy úplně mimo realitu, nebo se zeptáte na základní otázky, které vás pálí.

Prodej nebo nákup nemovitosti není jen tak. Jedná se o složitý proces, kde se točí hodně peněz. Je úplně normální, že si nejste jistí, jak přesně při prodeji nemovitosti postupovat. Od toho jsou realitní kanceláře. Je to jejich práce a obor, ve kterém se perfektně orientují. Tak proč nevyužít bezplatné konzultace, když ji některá realitní kancelář nabízí?

Během půl hodiny se dozvíte vše podstatné

I když máte určitě spousty otázek, stačí půl hodiny a budete mít ve většině z nich jasno. Samozřejmě záleží na tom, na jakého makléře narazíte, ale když oslovíte spolehlivou realitní kancelář, která má dobré jméno, pak se skoro nemůžete spálit. Bezplatná konzultace je totiž i vizitka realitní kanceláře. A co si budeme povídat, makléř by byl rád, abyste svěřili svou nemovitost k prodeji právě jemu.

Slušný makléř však na vás určitě nebude tlačit, jen vám řekne, co si myslí, jak byste měli postupovat a jaké máte možnosti. Rozhodnutí co dělat dál, je pak samozřejmě jen na vás. Můžete z prodeje vycouvat, můžete zkusit prodat nemovitost sami (a neplatit realitce provizi), nebo můžete naopak s realitní kanceláří spolupracovat. Když si zvolíte tuto poslední možnost, spolupráce by měla mít od počátku jasně danou formu, která bude uvedena ve zprostředkovatelské smlouvě.

Prodávajícím se často nechce platit několik procent z kupní ceny realitní kanceláři, ale na druhou stranu dobrá realitka vám během celého procesu prodeje poskytne neocenitelné služby a pravděpodobně prodá nemovitost za více peněz!

13.2.2020

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

Remax Brno

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.