RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Bohatí sportovci investují do nemovitostí

Taky vás někdy napadlo, co mohou slavní a bohatí sportovci se všemi těmi penězi dělat? Samozřejmě je řada možností, jak peníze utrácet, ale ti rozumní sportovci je nejčastěji investují do nemovitostí po celém světě. Tenisté, hokejisté, fotbalisté, basketbalisté i další bohatí a úspěšní sportovci bývají často velmi rozumní, i když v médiích a mezi obyčejnými lidmi mají spíše opačnou pověst. Samozřejmě hodně záleží na tom, jakými lidmi se obklopují.

Nemovitosti v atraktivních lokalitách

Někteří investují bez rizika, tedy třeba do bytů v atraktivních lokalitách, jiní zase trochu nesmyslně do luxusních nemovitostí, které mohou v časech krize docela výrazně ztrácet svou hodnotu. V České republice nejčastěji sportovci nakupují byty za desítky milionů v Praze. Taková investice se neztratí a po konci kariéry se bude hodit. Byty se dají jednoduše pronajímat a vzniká tak příjemný pasivní příjem…

Spolupráce se spolehlivým makléřem

Už z logiky věci bohatí sportovci spolupracují se zkušenými profesionály. Základ úspěchu je dobrý výběr důvěryhodného partnera, který pro sportovce připravuje investiční příležitosti. Takový důvěryhodný makléř je pro investující sportovce neocenitelný. Investor jen zadá své požadavky a makléř jej osloví, když sežene něco výhodného.

Nákup nemovitosti raději na firmu

V České republice je celkem běžné, že slavní sportovci nekupují nemovitosti pod vlastním jménem, ale raději založí firmu a nemovitost koupí firma. Důvod je jasný, nechtějí na sebe upozorňovat a být ještě více na očích, protože faktem je, že nevýhodou úspěšných sportovců (a nejen jich) je částečná ztráta soukromí. Někomu to vyhovuje, jinému nevadí, ale většina sportovců by raději žila v anonymitě. Ale když se jmenujete Jaromír Jágr, Petr Čech, Pavel Nedvěd, Petra Kvitová nebo třeba David Pastrňák, moc soukromí si u nás neužijete…

25.8.2020

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.