Prodej rodinného domu, 70 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Maloměřice a Obřany

Chcete bydlet v Brně a přesto nedaleko přírody, s výhledem na řeku Svitavu i v blízkosti MHD ?

Ve výhradním zastoupení majitelky Vám nabízíme k prodeji RD v Brně-Maloměřicích s předzahrádkou a garáží.
Pozemek s domem má celkovou rozlohu 125 m2.

Z předsíně je vstup nejen do domu, ale i do garáže, což je výhodou především v chladnějších měsících.

RD je dispozičně řešen jako 3+1.
V přízemí domu se nachází předsíň, kuchyně, koupelna, toaleta, spíž a 2 průchozí pokoje.
V prvním patře je poslední z pokojů a prostor nad garáží, který je možno využít pro vybudování prostorné terasy.

Dům je vytápěn plynovým kotlem (rozvod po celém domě), je připojen také na vodovod, elektřinu a kanalizaci.

Tato nemovitost je v původním stavu a je určena k celkové rekonstrukci nebo výstavbě nového domu stejně, jako mnoho jiných domů v okolí.

V blízkosti domu je supermarket, restaurace, sportoviště a také škola.

Parkování pro návštěvy je možné před domem (v současnosti tu probíhá oprava rozvodů v silnici, takže budou k domu přivedeny nové přípojky) a bude tu i nová přístupová cesta.

Pokud máte rádi procházky, kolem řeky se dostanete až do Bílovic nad Svitavou, které jsou známé Těsnohlídkovým údolím, Myslivnou Lišky Bystroušky a nádhernými lesy.

Pokud Vás tato nemovitost a lokalita zaujala, velmi ráda se s Vámi potkám na osobní prohlídce a zodpovím Vám všechny Vaše dotazy.

Číslo nabídky:336668Plocha užitná:70
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:Před rekonstrukcíBudova:smíšená

O mně

 

V realitách pracuji již několik let. Svou práci, která splňuje vše, co jsem očekávala, jsem spojila se značkou známou na celém světě, protože je zárukou priorit, které i já v životě uznávám: profesionalitou, spolehlivostí, etickým a férovým jednáním. Proto byl RE/MAX  a kancelář RE/MAX Delux v Brně jasnou volbou.

 

Každý obchodní případ, prodej, koupě i pronájem nemovitosti, je spojený s jiným životním příběhem. Snažím se, aby mí klienti cítili důvěru, bezpečí a měli jistotu, že pro ně udělám maximum a že jejich příběhy, sny a přání, mě skutečně zajímají. Mí klienti oceňují nejen profesionalitu, vzdělání v oblasti práva, ekonomie, nových technologií a časovou flexibilitu, ale i empatii, s jakou k nim přistupuji.

 

To, že se ke mně klienti vrací a doporučují mě svým blízkým a přátelům je pro mě největším oceněním.

 

Práce s lidmi, kterým pomáhám projít náročným procesem prodeje či pronájmu nemovitostí bez starostí a k jejich maximální spokojenosti, mě opravdu naplňuje.

 

Energii, kterou vkládám do své práce, čerpám i ze své rodiny. Jsem maminkou 2 kluků. Starší má již vlastní rodinu, mladší studuje na brněnském gymnáziu a je aktivním sportovcem. I díky tomu většinu volného času věnuji právě vnoučátkům a fandění na baseballových turnajích.

Bohdana Polgárová

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný makléř ISO_detail_1.1 Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.