Prodej chaty, 45 m2, Voznice
Nedostupné, nevolat

Voznice

Sníte o novém domově uprostřed lesů, v malé obci, kde ještě stále platí, že lidé k sobě mají blízko a pomáhají si? Nebo hledáte jen místo, kam budete o víkendu jezdit odpočívat a relaxovat?

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji pozemek s chatou ve Voznici, obci na okraji Brdských lesů ve Středočeském kraji, která je vzdálená od Prahy jen 20 minut jízdy po dálnici D4.
Chata k rekreaci má zastavěnou plochu 45 m2 a zahrada rozlohu 493 m2.

Nic Vám však nebrání v tom, vystavět na tomto místě dům podle Vašich představ.

V současné době nabízí chata v přízemí zasklenou verandu s možností úložného prostoru, malou kuchyňku a společnou místnost pro posezení s topením na tuhá paliva. Z chodby je také vstup do zděného sklepa.

Po dřevěných schodech se dostaneme do 1.patra, kde jsou 2 menší místnosti určené ke spaní a také malá veranda k posezení.
Nad pokoji je i malá půdička, která je však vhodná pouze k odložení věcí.

Chata není již nějakou dobu obývána, proto by bylo vhodné, aby ji nový majitel zvelebil, opravil či zprovoznil čerpadlo k vlastní studni a průtokový ohřívač k ohřevu vody, popřípadě postavil na jejím místě nový dům, stejně jako to udělali i další obyvatelé této obce.

Na chatě je jen pár let nová střecha a okapy.

V chatě je elektřina a je vystaveno povolení obce k napojení na místní odpadní kanalizaci a vodovodní přípojku. Obě jsou v současné době vyvedeny na hranici pozemku.

Ve Voznici najdete Obecní úřad, knihovnu restauraci i obchod. Je tu velmi bohatý kulturní život pro děti , ale i pro starší občany. Každý rok se obyvatelé setkávají na tradičním Pálení čarodějnic a stavění máje. V obci je zavedena telekomunikační síť O2.

Okolí nabízí možnost pro turistiku, cykloturistiku, houbaření, výlety za památkami a procházky po přírodní rezervaci Andělské schody, kde je možné obdivovat vzácné druhy rostlin i hmyzu.
Jen 14 km je vzdálená vodní nádrž Slapy a v zimě vybízí k lyžování blízký Ski areál.

Tato malebná obec okouzlila ve své době i Oldřicha Nového, který tu měl svou vilku nebo Natašu Golovou, která sem jezdila na svou chatu.

Pokud si toto místo získalo i vaše srdce, neváhejte kontaktovat makléřku nabídky a domluvit si osobní prohlídku.

Číslo nabídky:344693Plocha užitná:45
Kategorie:

Chaty a rekreační objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Voda:StudnaElektřina:230 V, 380 V
Stav objektu:dobrýBudova:smíšená

O mně

 

V realitách pracuji již několik let. Svou práci, která splňuje vše, co jsem očekávala, jsem spojila se značkou známou na celém světě, protože je zárukou priorit, které i já v životě uznávám: profesionalitou, spolehlivostí, etickým a férovým jednáním. Proto byl RE/MAX  a kancelář RE/MAX Delux v Brně jasnou volbou.

 

Každý obchodní případ, prodej, koupě i pronájem nemovitosti, je spojený s jiným životním příběhem. Snažím se, aby mí klienti cítili důvěru, bezpečí a měli jistotu, že pro ně udělám maximum a že jejich příběhy, sny a přání, mě skutečně zajímají. Mí klienti oceňují nejen profesionalitu, vzdělání v oblasti práva, ekonomie, nových technologií a časovou flexibilitu, ale i empatii, s jakou k nim přistupuji.

 

To, že se ke mně klienti vrací a doporučují mě svým blízkým a přátelům je pro mě největším oceněním.

 

Práce s lidmi, kterým pomáhám projít náročným procesem prodeje či pronájmu nemovitostí bez starostí a k jejich maximální spokojenosti, mě opravdu naplňuje.

 

Energii, kterou vkládám do své práce, čerpám i ze své rodiny. Jsem maminkou 2 kluků. Starší má již vlastní rodinu, mladší studuje na brněnském gymnáziu a je aktivním sportovcem. I díky tomu většinu volného času věnuji právě vnoučátkům a fandění na baseballových turnajích.

Bohdana Polgárová

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný makléř ISO_detail_1.1 Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.