Prodej zahrady, 1679 m2, Pozořice
Nedostupné, nevolat

Pozořice

Kupní cena je včetně provize RK a právního servisu.
Doporučujeme zhlédnout video-prohlídku.

Vítejte v obci Pozořice ležící 15 km východně od Brna na úbočí Drahanské vrchoviny, kde bychom Vám rádi ve výhradním zastoupení majitele nabídli k prodeji zahradu o celkové rozloze 1678 m2.

V horní, rovinaté části pozemku stojí dřevěná chatka o velikosti 12 m2 napojená na elektrickou síť.

Vzrostlý smrk v těsné blízkosti chaty přímo vybízí k vybudování posezení s nádherným výhledem na okolní krajinu.

Ve spodní svažité části zahrady je umístěno ohniště na opékání, případně pro přírodní vaření.

Zahradu je možno zalévat vodou z potůčku, který protéká pod hranicí pozemku.
V této oblasti je mnoho podzemních pramenů, proto jsou tu velmi dobré podmínky pro vrt vlastní studny.

Chcete-li trávit volné chvíle obklopeni jen zpěvem ptáků, nádhernými lesy a loukami, pak toto místo je přesně to, co jste hledali.
Okolí je vhodné nejen pro sběr hub, bylinek a lesních plodů, ale i turistiku a cykloturistiku.

V Pozořicích najdete veškerou občanskou vybavenost včetně obchodů a restaurací.

Doprava do obce je zajištěna nejen silnicí, ale obec je začleněna i do IDS JM kraje a tudíž sem zajíždí městská autobusová linka.

Pokud Vás oslovila naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si osobní prohlídku.

Číslo nabídky:349602Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

O mně

 

V realitách pracuji již několik let. Svou práci, která splňuje vše, co jsem očekávala, jsem spojila se značkou známou na celém světě, protože je zárukou priorit, které i já v životě uznávám: profesionalitou, spolehlivostí, etickým a férovým jednáním. Proto byl RE/MAX  a kancelář RE/MAX Delux v Brně jasnou volbou.

 

Každý obchodní případ, prodej, koupě i pronájem nemovitosti, je spojený s jiným životním příběhem. Snažím se, aby mí klienti cítili důvěru, bezpečí a měli jistotu, že pro ně udělám maximum a že jejich příběhy, sny a přání, mě skutečně zajímají. Mí klienti oceňují nejen profesionalitu, vzdělání v oblasti práva, ekonomie, nových technologií a časovou flexibilitu, ale i empatii, s jakou k nim přistupuji.

 

To, že se ke mně klienti vrací a doporučují mě svým blízkým a přátelům je pro mě největším oceněním.

 

Práce s lidmi, kterým pomáhám projít náročným procesem prodeje či pronájmu nemovitostí bez starostí a k jejich maximální spokojenosti, mě opravdu naplňuje.

 

Energii, kterou vkládám do své práce, čerpám i ze své rodiny. Jsem maminkou 2 kluků. Starší má již vlastní rodinu, mladší studuje na brněnském gymnáziu a je aktivním sportovcem. I díky tomu většinu volného času věnuji právě vnoučátkům a fandění na baseballových turnajích.

Bohdana Polgárová

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný makléř ISO_detail_1.1 Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.