Prodej rodinného domu, 105 m2, Malá Lhota
Nedostupné, nevolat

Malá Lhota

Kupní cena je včetně provize RK a právního servisu.
Doporučujeme Vám zhlédnout video-prohlídku.

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji rodinný dům, který lze využívat i jako celoročně obyvatelnou chalupu v obci Malá Lhota v okrese Blansko.

Dům má zastavěnou plochu 269 m2 a náleží k němu i svažitá zahrada o rozloze 782 m2.

Vstupem přes malou terasu se dostaneme do předsíně o velikosti 3,3 m2 a z ní do koupelny s vanou a toaletou o velikosti 5 m2, nebo také do kuchyně o velikosti 7,8 m2 s plynovým sporákem, elektrickou troubou, kuchyňskou linkou a průtokovým ohřívačem na vodu.

Z kuchyně je vstup do 3 dalších, průchozích pokojů. V obývacím pokoji o rozloze 17,2 m2 je nejen topení značky Petra na tuhá paliva, ale i, stejně jako v celém přízemí, ústřední topení. Dalším pokojem je ložnice (12 m2) a malá pracovna (8 m2).

Z pracovny vedou schody do obytného podkroví se 2 pokoji o velikosti 27 a 24 m2. Je tu připravené napojení na ústřední topení, které ale dosud nebylo dokončeno.
Do podkroví je vstup i z malé zahrady, kde je dostatek prostoru na vybudování posezení k relaxu i grilování.

V domě je i technická místnost s kotlem, který zajišťuje vytápění domu a také bojler na ohřev vody pro koupelnu.
Okna v domě jsou plastová, pouze v kuchyni je okno dřevěné.

Přepadový septik je napojen na obecní kanalizaci, voda v domě na obecní řád.

Krovy i střecha jsou původní.
V domě najdete také plně vybavenou dílnu pro kutila, který dům přetvoří k Vaší spokojenosti a jistě tu bude rád trávit čas.

Obec Malá Lhota leží v okrese Blansko pouhých 20 km od Brna. Je obklopena zelení a byť jde o malou obec, najdete tu obchod, dětské hřiště a do obce také 2x týdně zajíždí pojízdná pekárna.

Doprava je zajištěna pravidelnou autobusovou linkou.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si osobní prohlídku. Rádi se tu s Vámi setkáme!

Číslo nabídky:350518Plocha užitná:105
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:dobrýBudova:cihlová

O mně

 

V realitách pracuji již několik let. Svou práci, která splňuje vše, co jsem očekávala, jsem spojila se značkou známou na celém světě, protože je zárukou priorit, které i já v životě uznávám: profesionalitou, spolehlivostí, etickým a férovým jednáním. Proto byl RE/MAX  a kancelář RE/MAX Delux v Brně jasnou volbou.

 

Každý obchodní případ, prodej, koupě i pronájem nemovitosti, je spojený s jiným životním příběhem. Snažím se, aby mí klienti cítili důvěru, bezpečí a měli jistotu, že pro ně udělám maximum a že jejich příběhy, sny a přání, mě skutečně zajímají. Mí klienti oceňují nejen profesionalitu, vzdělání v oblasti práva, ekonomie, nových technologií a časovou flexibilitu, ale i empatii, s jakou k nim přistupuji.

 

To, že se ke mně klienti vrací a doporučují mě svým blízkým a přátelům je pro mě největším oceněním.

 

Práce s lidmi, kterým pomáhám projít náročným procesem prodeje či pronájmu nemovitostí bez starostí a k jejich maximální spokojenosti, mě opravdu naplňuje.

 

Energii, kterou vkládám do své práce, čerpám i ze své rodiny. Jsem maminkou 2 kluků. Starší má již vlastní rodinu, mladší studuje na brněnském gymnáziu a je aktivním sportovcem. I díky tomu většinu volného času věnuji právě vnoučátkům a fandění na baseballových turnajích.

Bohdana Polgárová

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný makléř ISO_detail_1.1 Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.