Pronájem rodinného domu, 56.4 m2, Oslavany
Nedostupné, nevolat

Oslavany

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k pronájmu nemovitost, kterou můžete využít nejen k bydlení, ale i k podnikání. Zděná nemovitost stojí na zastavěné ploše a nádvoří o výměře 70 m2 a kompletně zrekonstruována byla ve druhé polovině roku 2021. Rovinatá, oplocená zahrada má výměru 227 m2. Celková plocha parcel tak činí 297 m2.
Obvodové zdivo o tloušťce 30 cm je odizolované a zateplené, okna i dveře jsou plastová. Nabízená nemovitost má dispozici 2+kk či 1+kk s prodejnou či výrobnou. Celková podlahová plocha činí 56,4 m2. K domu náleží rovinatá, oplocená zahrada o výměře 227 m2, na kterou je vstup z obytné části a kde budete velmi rádi relaxovat nebo tu můžete pro svéděti vybudovat pískoviště nebo hrací koutek, kde budou rády a v bezpečí trávit čas. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, který odděluje praktický pult je situovaný na severozápad. Z předsíně je vstup do koupelny se sprchovým koutem i na samostatnou toaletu. Pokoj, prodejna či výrobna je pak situována do ulice.
Dům je z části podsklepený, výměra sklepu činí 9 m2 a jeho světlá výška je 1,9 m. O teplo domova se stará elektrické podlahové topení a ohřev vody má na starosti elektrický bojler značky Ariston o objemu 50 l. Dům je napojený na vodovodní řád i kanalizaci. Město Oslavany nabízí kompletní občanskou vybavenost, spousty dětských hřišť a sportovišť.

Dům je vybaven kuchyňskou linkou, po dohodě lze zajistit i základní vybavení.
Majitel plánuje vybudovat na zahradě ještě i pergolu s posezením .

Nájemné činí 15.000,- + zálohy na energie 4.500,- / měsíc. Telrvizní příjem a internet si zřídí nájemník sám.
Vratná jistota majiteli je ve výši 20.000,- Kč, RK 20.000,-+DPH.
Nastěhování je možné ihned. Byt je vhodný jak pro rodinu, tak pro sídlo či provozovnu firmy.

Neváhejte si domluvit osobní prohlídku.

Číslo nabídky:351089Plocha užitná:56.4
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Pronájem

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová

O mně

 

V realitách pracuji již několik let. Svou práci, která splňuje vše, co jsem očekávala, jsem spojila se značkou známou na celém světě, protože je zárukou priorit, které i já v životě uznávám: profesionalitou, spolehlivostí, etickým a férovým jednáním. Proto byl RE/MAX  a kancelář RE/MAX Delux v Brně jasnou volbou.

 

Každý obchodní případ, prodej, koupě i pronájem nemovitosti, je spojený s jiným životním příběhem. Snažím se, aby mí klienti cítili důvěru, bezpečí a měli jistotu, že pro ně udělám maximum a že jejich příběhy, sny a přání, mě skutečně zajímají. Mí klienti oceňují nejen profesionalitu, vzdělání v oblasti práva, ekonomie, nových technologií a časovou flexibilitu, ale i empatii, s jakou k nim přistupuji.

 

To, že se ke mně klienti vrací a doporučují mě svým blízkým a přátelům je pro mě největším oceněním.

 

Práce s lidmi, kterým pomáhám projít náročným procesem prodeje či pronájmu nemovitostí bez starostí a k jejich maximální spokojenosti, mě opravdu naplňuje.

 

Energii, kterou vkládám do své práce, čerpám i ze své rodiny. Jsem maminkou 2 kluků. Starší má již vlastní rodinu, mladší studuje na brněnském gymnáziu a je aktivním sportovcem. I díky tomu většinu volného času věnuji právě vnoučátkům a fandění na baseballových turnajích.

Bohdana Polgárová

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný makléř ISO_detail_1.1 Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.