Prodej garáže, 12 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Řečkovice a Mokrá Hora

Hledáte menší uzamykatelnou garáž pro své auto, své motorky nebo prostor na uskladnění zboží nebo vašich věcí?

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji garáž o velikosti 12 m2 ( 4,8 x 2,6 m) v uzavřeném přízemí bytového domu v žádané lokalitě v Brně Řečkovicích na ulici Úprkova a 1/18 společných prostor těchto garáží.
Jedná se o 1/2 dvojgaráže. Dvojgaráž lze rozdělit příčkou, popřípadě pořídit nové posuvné dveře a zvětšit dvojgaráž (viz některé garáže na fotkách).

Garážové stání je uzamykatelné, vjezd do garáží je uzavřen elektrickými vraty na značky Lomax na dálkové ovládání.
V garáži je elektřina i voda.

Stání i společné prostory jsou v OV.
Cena je včetně provize RK a právních služeb a je k jednání.

Veškeré dotazy a prohlídky Vám zprostředkuje makléřka nabídky.

Číslo nabídky:356837Kategorie:

Malé objekty, garáže

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Elektřina:230 VStav objektu:velmi dobrý
Budova:cihlová

O mně

 

V realitách pracuji již několik let. Svou práci, která splňuje vše, co jsem očekávala, jsem spojila se značkou známou na celém světě, protože je zárukou priorit, které i já v životě uznávám: profesionalitou, spolehlivostí, etickým a férovým jednáním. Proto byl RE/MAX  a kancelář RE/MAX Delux v Brně jasnou volbou.

 

Každý obchodní případ, prodej, koupě i pronájem nemovitosti, je spojený s jiným životním příběhem. Snažím se, aby mí klienti cítili důvěru, bezpečí a měli jistotu, že pro ně udělám maximum a že jejich příběhy, sny a přání, mě skutečně zajímají. Mí klienti oceňují nejen profesionalitu, vzdělání v oblasti práva, ekonomie, nových technologií a časovou flexibilitu, ale i empatii, s jakou k nim přistupuji.

 

To, že se ke mně klienti vrací a doporučují mě svým blízkým a přátelům je pro mě největším oceněním.

 

Práce s lidmi, kterým pomáhám projít náročným procesem prodeje či pronájmu nemovitostí bez starostí a k jejich maximální spokojenosti, mě opravdu naplňuje.

 

Energii, kterou vkládám do své práce, čerpám i ze své rodiny. Jsem maminkou 2 kluků. Starší má již vlastní rodinu, mladší studuje na brněnském gymnáziu a je aktivním sportovcem. I díky tomu většinu volného času věnuji právě vnoučátkům a fandění na baseballových turnajích.

Bohdana Polgárová

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný makléř ISO_detail_1.1 Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.