Pronájem prostoru kanceláří, 18 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Komín

Hledáte kancelář pro svou firmu v dosahu MHD a s možností parkování?
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu kancelářský prostor v Brně-Komíně na ulici Hlavní, jen pár metrů od nákupního střediska a také zastávky MHD.
Prostor se nachází ve 2.NP domu se soukromým parkovištěm, v přízemí domu je Oční optika.
K prostoru lze využívat i sociální zařízení a kuchyňku.

Majitel požaduje kauci ve výši 3 nájmů, RK 10.000 + DPH.
Majitel je plátce DPH, lze odečíst v nákladech firmy.
Měsíční nájemné včetně záloh na energie a internetu je 7.540,-/měsíc + DPH.
Kancelářské prostory jsou volné od 1.10.2023 (po domluvě lze i dříve).

V případě zájmu kontaktujte makléřku nabídky.

Číslo nabídky:367968Kategorie:

Komerční prostory

Podlaží umístění:2Typ:

Pronájem

Počet podlaží:2Jednotka:za měsíc
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová

O mně

 

V realitách pracuji již několik let. Svou práci, která splňuje vše, co jsem očekávala, jsem spojila se značkou známou na celém světě, protože je zárukou priorit, které i já v životě uznávám: profesionalitou, spolehlivostí, etickým a férovým jednáním. Proto byl RE/MAX  a kancelář RE/MAX Delux v Brně jasnou volbou.

 

Každý obchodní případ, prodej, koupě i pronájem nemovitosti, je spojený s jiným životním příběhem. Snažím se, aby mí klienti cítili důvěru, bezpečí a měli jistotu, že pro ně udělám maximum a že jejich příběhy, sny a přání, mě skutečně zajímají. Mí klienti oceňují nejen profesionalitu, vzdělání v oblasti práva, ekonomie, nových technologií a časovou flexibilitu, ale i empatii, s jakou k nim přistupuji.

 

To, že se ke mně klienti vrací a doporučují mě svým blízkým a přátelům je pro mě největším oceněním.

 

Práce s lidmi, kterým pomáhám projít náročným procesem prodeje či pronájmu nemovitostí bez starostí a k jejich maximální spokojenosti, mě opravdu naplňuje.

 

Energii, kterou vkládám do své práce, čerpám i ze své rodiny. Jsem maminkou 2 kluků. Starší má již vlastní rodinu, mladší studuje na brněnském gymnáziu a je aktivním sportovcem. I díky tomu většinu volného času věnuji právě vnoučátkům a fandění na baseballových turnajích.

Bohdana Polgárová

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný makléř ISO_detail_1.1 Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.