Pronájem bytu 2+kk, 55 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Komín

Studujete v Brně a hledáte cenově přijatelné bydlení v blízkosti MHD?
Pak právě pro Vás je tato nabídka určena.
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu bytovou jednotku o velikosti 55 m2 sestávající se ze 2 podkrovních místností a předsíňky . Kuchyňka a sociální zařízení jsou mimo tyto prostory na chodbě.
Dům, ve kterém prostory nabízíme se nachází v domě s obchodními prostorami, jen pár metrů od nákupního centra, spousty malých obchodů, restaurací a také MHD.

Byt je volný od 1.9.2023.
Měsíční nájemné včetně internetu a služeb je ve výši 10.420,- / měsíc.
Majitel požaduje kauci ve výši 3.měsíčních nájmů, RK 11.000+DPH.

Veškeré dotazy Vám ráda zodpoví makléřka nabídky.

Číslo nabídky:367970Plocha užitná:55
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:2
Typ:

Pronájem

Počet podlaží:2
Podkategorie:

2 + kk

Jednotka:za měsíc
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová
Vlastnictví:

osobní

O mně

 

V realitách pracuji již několik let. Svou práci, která splňuje vše, co jsem očekávala, jsem spojila se značkou známou na celém světě, protože je zárukou priorit, které i já v životě uznávám: profesionalitou, spolehlivostí, etickým a férovým jednáním. Proto byl RE/MAX  a kancelář RE/MAX Delux v Brně jasnou volbou.

 

Každý obchodní případ, prodej, koupě i pronájem nemovitosti, je spojený s jiným životním příběhem. Snažím se, aby mí klienti cítili důvěru, bezpečí a měli jistotu, že pro ně udělám maximum a že jejich příběhy, sny a přání, mě skutečně zajímají. Mí klienti oceňují nejen profesionalitu, vzdělání v oblasti práva, ekonomie, nových technologií a časovou flexibilitu, ale i empatii, s jakou k nim přistupuji.

 

To, že se ke mně klienti vrací a doporučují mě svým blízkým a přátelům je pro mě největším oceněním.

 

Práce s lidmi, kterým pomáhám projít náročným procesem prodeje či pronájmu nemovitostí bez starostí a k jejich maximální spokojenosti, mě opravdu naplňuje.

 

Energii, kterou vkládám do své práce, čerpám i ze své rodiny. Jsem maminkou 2 kluků. Starší má již vlastní rodinu, mladší studuje na brněnském gymnáziu a je aktivním sportovcem. I díky tomu většinu volného času věnuji právě vnoučátkům a fandění na baseballových turnajích.

Bohdana Polgárová

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný makléř ISO_detail_1.1 Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.