Pronájem obchodního prostoru, 50 m2, Rousínov
Nedostupné, nevolat

Rousínov

Hledáte místo pro kancelář své firmy nebo pro svůj obchod?

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k pronájmu obchodní (kancelářské prostory) ve zrekonstruovaném domě přímo na náměstí v Rousínově. Jedná se o jednu větší místnost, sociální zařízení a menší místnost vhodnou na sklad či úschovu kancelářských potřeb.
Vchod do tohoto přízemního prostoru přímo z ulice.
Dům má novou fasádu, nová okna.
Parkování je možné přímo před domem.

Prostory jsou volné ihned.
Majitel požaduje kauci 10.000,- Kč, RK 15.000 + DPH.
Nájemné je ve výši 10.000,- + 1.800,- (voda, plyn, internet). Elektřinu si platí nájemce sám.

Pro více informací a prohlídku kontaktujte makléřku nabídky.

Číslo nabídky:367972Kategorie:

Komerční prostory

Podlaží umístění:1Typ:

Pronájem

Počet podlaží:2Plyn:plynovod
Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová

O mně

 

V realitách pracuji již několik let. Svou práci, která splňuje vše, co jsem očekávala, jsem spojila se značkou známou na celém světě, protože je zárukou priorit, které i já v životě uznávám: profesionalitou, spolehlivostí, etickým a férovým jednáním. Proto byl RE/MAX  a kancelář RE/MAX Delux v Brně jasnou volbou.

 

Každý obchodní případ, prodej, koupě i pronájem nemovitosti, je spojený s jiným životním příběhem. Snažím se, aby mí klienti cítili důvěru, bezpečí a měli jistotu, že pro ně udělám maximum a že jejich příběhy, sny a přání, mě skutečně zajímají. Mí klienti oceňují nejen profesionalitu, vzdělání v oblasti práva, ekonomie, nových technologií a časovou flexibilitu, ale i empatii, s jakou k nim přistupuji.

 

To, že se ke mně klienti vrací a doporučují mě svým blízkým a přátelům je pro mě největším oceněním.

 

Práce s lidmi, kterým pomáhám projít náročným procesem prodeje či pronájmu nemovitostí bez starostí a k jejich maximální spokojenosti, mě opravdu naplňuje.

 

Energii, kterou vkládám do své práce, čerpám i ze své rodiny. Jsem maminkou 2 kluků. Starší má již vlastní rodinu, mladší studuje na brněnském gymnáziu a je aktivním sportovcem. I díky tomu většinu volného času věnuji právě vnoučátkům a fandění na baseballových turnajích.

Bohdana Polgárová

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný makléř ISO_detail_1.1 Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.