Prodej rodinného domu, 648 m2, Střelice
Nedostupné, nevolat

Střelice

Dáváte přednost přírodě, ale nechcete se vzdát všech předností města? Přemýšlíte o vhodné investiční příležitosti nebo velkém rodinném domě pro svou rodinu? Pak tento stavební pozemek je to, co jste hledali a naše video vás o tom jistě přesvědčí.

Ve výhradním zastoupení majitelky vám nabízíme ke koupi stavební pozemek s RD k přestavbě na bytový dům, ležící 13 km jihozápadně od Brna v obci Střelice, o celkové výměře 738 m2.

Na stavební úpravy stávajícího domu je schváleno Stavební povolení a jsou vypracovány 2 projekty, z nichž jeden počítá i s garážemi na pozemku pro byty v tomto domě. Projekt zároveň počítá i s nástavbou na domě.

Záměr je koncipován tak, že v 1.podzemním podlaží by měl být nebytový prostor k pronájmu s vlastním sociálním zařízením.

V 1. a 2. nadzemní podlaží je počítáno s bytovými jednotkami, každá se 3 samostatnými pokoji, kuchyní s jídelnou, sociálním zařízením a prostornými balkóny.

V podkroví (nástavba-3.NP) je plánována sušárna, prádelna, sklady a technická místnost. I tady se počítá s balkónem.

Ve druhé části tohoto pozemku bylo počítáno s dalším, menším rodinným domem nebo vybudováním posezení či bazénem pro nájemce (majitele) bytů .

Pokud by vás nezaujal záměr bytového domu, je možno na pozemku postavit velký RD s veškerým zázemím.

Na pozemku jsou veškeré inženýrské sítě.

Střelice leží uprostřed nádherné přírody, v blízkosti přírodního parku Bobrava.

Najdete tu i veškerou občanskou vybavenost. Školu, školku, poštu, obecní úřad, lékaře, Dům s pečovatelskou službou, obchody, restaurace, služby, sportovní zázemí, koupaliště, knihovnu i letní kino.
Střelice jsou známy i svými Hodovými slavnostmi.

Doprava je zajištěna nejen silnicí z Brna, ale i železnicí a autobusovou linkou integrovaného dopravního systému.

Chcete se o této nemovitosti dozvědět více, nahlédnout do plánů nebo si pozemek s domem prohlédnout?
Pak si domluvte osobní schlzku s makléřkou nabídky.

Číslo nabídky:373750Plocha užitná:648
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:4Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:ve výstavbě (hrubá stavba)Budova:smíšená

O mně

 

V realitách pracuji již několik let. Svou práci, která splňuje vše, co jsem očekávala, jsem spojila se značkou známou na celém světě, protože je zárukou priorit, které i já v životě uznávám: profesionalitou, spolehlivostí, etickým a férovým jednáním. Proto byl RE/MAX  a kancelář RE/MAX Delux v Brně jasnou volbou.

 

Každý obchodní případ, prodej, koupě i pronájem nemovitosti, je spojený s jiným životním příběhem. Snažím se, aby mí klienti cítili důvěru, bezpečí a měli jistotu, že pro ně udělám maximum a že jejich příběhy, sny a přání, mě skutečně zajímají. Mí klienti oceňují nejen profesionalitu, vzdělání v oblasti práva, ekonomie, nových technologií a časovou flexibilitu, ale i empatii, s jakou k nim přistupuji.

 

To, že se ke mně klienti vrací a doporučují mě svým blízkým a přátelům je pro mě největším oceněním.

 

Práce s lidmi, kterým pomáhám projít náročným procesem prodeje či pronájmu nemovitostí bez starostí a k jejich maximální spokojenosti, mě opravdu naplňuje.

 

Energii, kterou vkládám do své práce, čerpám i ze své rodiny. Jsem maminkou 2 kluků. Starší má již vlastní rodinu, mladší studuje na brněnském gymnáziu a je aktivním sportovcem. I díky tomu většinu volného času věnuji právě vnoučátkům a fandění na baseballových turnajích.

Bohdana Polgárová

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný makléř ISO_detail_1.1 Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.