Prodej pozemku pro bydlení, 1166 m2, Petrovice

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

3 680 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Petrovice

Hledáte pozemek ke stavbě rodinného domu v blízkosti krásné přírody a přesto v blízkosti většího města? Pak malebná obec Petrovice je skvělá volba.

Doporučejeme shlédnout video k nabídce a také vizualizaci stavby na fotkách.

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme ke koupi stavební pozemek v obci Petrovice, jen 10 km od Blanska na okraji Drahanské vrchoviny o celkové ploše 1.166 m2.

Pozemek leží na okraji obce téměř na konci slepé ulice. V okolí stojí několik rodinných domů, cca 100 metrů od domu je místní mateřská škola.

Pozemek je rovinatý a je k němu zpracovaná projektová dokumentace k výstavbě dřevostavby a je schválené i stavební povolení.
Rozvod vody vede pod přilehlou komunikací, odpadní vodu je nutné řešit samostatnou čističkou s přepadem do jednotné místní kanalizace. Přípojka elektřiny je na pozemku, plynová přípojka na hranici pozemku.

Petrovice právem získaly v roce 2019 ocenění Vesnice roku. Nejen, že tu najdete nádhernou přírodu, ale i zázemí pro Vaši rodinu. Velké oblibě se těší vyjížďky na koních pořádané místním zemědělským družstvem.

Poloha Petrovic láká k mnoha výletům. Nedaleko najdete Punkevní jeskyně, Sloupsko-šošůvské jeskyně, rozhledny, několik zámků i hradních zřícenin. V okolí vede také nespočet turistických i cykloturistických tras.

Makléřka nabídky vám při osobní prohlídce ráda zodpoví veškeré vaše informace.

Číslo nabídky:383095Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

O mně

 

V realitách pracuji již několik let. Svou práci, která splňuje vše, co jsem očekávala, jsem spojila se značkou známou na celém světě, protože je zárukou priorit, které i já v životě uznávám: profesionalitou, spolehlivostí, etickým a férovým jednáním. Proto byl RE/MAX  a kancelář RE/MAX Delux v Brně jasnou volbou.

 

Každý obchodní případ, prodej, koupě i pronájem nemovitosti, je spojený s jiným životním příběhem. Snažím se, aby mí klienti cítili důvěru, bezpečí a měli jistotu, že pro ně udělám maximum a že jejich příběhy, sny a přání, mě skutečně zajímají. Mí klienti oceňují nejen profesionalitu, vzdělání v oblasti práva, ekonomie, nových technologií a časovou flexibilitu, ale i empatii, s jakou k nim přistupuji.

 

To, že se ke mně klienti vrací a doporučují mě svým blízkým a přátelům je pro mě největším oceněním.

 

Práce s lidmi, kterým pomáhám projít náročným procesem prodeje či pronájmu nemovitostí bez starostí a k jejich maximální spokojenosti, mě opravdu naplňuje.

 

Energii, kterou vkládám do své práce, čerpám i ze své rodiny. Jsem maminkou 2 kluků. Starší má již vlastní rodinu, mladší studuje na brněnském gymnáziu a je aktivním sportovcem. I díky tomu většinu volného času věnuji právě vnoučátkům a fandění na baseballových turnajích.

Bohdana Polgárová

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný makléř ISO_detail_1.1 Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.