Pronájem bytu 4+kk, 82 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Slatina

V exklusivním zastoupením majitele vám nabízíme k pronájmu prostorný zrekonstruovaný byt 4+kk o celkové ploše 82 m2 v přízemí domu v Brně-Slatině.
Byt je v soukromém domě, k dispozici je pro nájemníky i dvorek k příjemnému posezení.

V prostorné předsíni (5,60 m2) je věšáková stěna a také tu nájemce najde místo pro instalaci pračky i sušičky (včetně odpadů ).

V hlavní pokoji (20,54 m2) je kuchyňský kout, ve kterém je kombinovaný sporák s digestoří, kuchyňská linka, mikrovlnná trouba a lednička. Pult odděluje kuchyň od jídelní části.

Z tohoto pokoje se dostanete do dalších 3 pokojů o velikostech 21,20 m2, 17,70 m2 a 10,80 m2. Každý pokoj má samostatný vchod a pokoje jsou neprůchozí.

Okna jsou plastová, vybavená žaluziemi.
2 pokoje jsou směřovány do ulice, 2 do dvora.

V blízkosti domu najdete školu, školku, nákupní centrum , poštu, lékaře i MHD.

Parkování je možné v těsné blízkosti domu.

Nájemné je ve výši 19.000,-/ měsíc, zálohy na energie jsou ve výši 5.000,- Kč (tyto budou každoročně vyúčtovány dle skutečné spotřeby).

Majitel požaduje vratnou jistotu ve výši 35.000,- , provize RK 24.000,- + DPH.

Byt je k dispozici od 1.7.2024 a je vhodný jak pro rodinu, tak i pro studenty.

Číslo nabídky:389264Plocha užitná:82
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:1
Typ:

Pronájem

Počet podlaží:2
Podkategorie:

4 + kk

Plyn:plynovod
Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Voda:zdroj pro celý objektStav objektu:Velmi dobrý
Topení:ústřední plynovéBudova:Cihlová
Telekomunikace:InternetVlastnictví:

Osobní

Doprava:silnice, MHD

O mně

 

V realitách pracuji již několik let. Svou práci, která splňuje vše, co jsem očekávala, jsem spojila se značkou známou na celém světě, protože je zárukou priorit, které i já v životě uznávám: profesionalitou, spolehlivostí, etickým a férovým jednáním. Proto byl RE/MAX  a kancelář RE/MAX Delux v Brně jasnou volbou.

 

Každý obchodní případ, prodej, koupě i pronájem nemovitosti, je spojený s jiným životním příběhem. Snažím se, aby mí klienti cítili důvěru, bezpečí a měli jistotu, že pro ně udělám maximum a že jejich příběhy, sny a přání, mě skutečně zajímají. Mí klienti oceňují nejen profesionalitu, vzdělání v oblasti práva, ekonomie, nových technologií a časovou flexibilitu, ale i empatii, s jakou k nim přistupuji.

 

To, že se ke mně klienti vrací a doporučují mě svým blízkým a přátelům je pro mě největším oceněním.

 

Práce s lidmi, kterým pomáhám projít náročným procesem prodeje či pronájmu nemovitostí bez starostí a k jejich maximální spokojenosti, mě opravdu naplňuje.

 

Energii, kterou vkládám do své práce, čerpám i ze své rodiny. Jsem maminkou 2 kluků. Starší má již vlastní rodinu, mladší studuje na brněnském gymnáziu a je aktivním sportovcem. I díky tomu většinu volného času věnuji právě vnoučátkům a fandění na baseballových turnajích.

Bohdana Polgárová

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný makléř ISO_detail_1.1 Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.