RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Bydlení se dnes běžně hledá přes mobil

Mobilní telefony nás v posledním desetiletí dost ovládly. Těžko si dnes představit život bez telefonu, spíše už bez chytrého telefonu. Už dávno nejde jen o volání a SMS zprávy, chytré telefony dnes nahrazují laptopy a počítače. A to se projevuje i ve světě realit. Bydlení se dnes běžně řeší přes telefon, lidé hledají bydlení po cestě do práce, komunikují s realitními makléři přes telefon, ať už voláním nebo emailem.

Web optimalizovaný pro mobily

Když jste makléř, pak nutně potřebujete mít svůj web optimalizovaný pro mobilní telefony, aby se ve vaší nabídce nemovitostí dalo jednoduše a přehledně listovat právě na mobilech. To je dnes automatické, ale přesto s tím má pořád spousta lidí v oboru problémy, čímž dost padá jejich kredit jako profesionála. Nemluvě o tom, že přijdou o řadu potencionálních klientů i kupujících.

Rychlá reakce je půlka úspěchu

Vraťme se ještě k tomu, proč lidé mobily při hledání nemovitostí využívají. Kromě toho, že využívají efektivně svůj čas, je hlavní motivací rychlá reakce. V poslední době poptávka po nemovitostech výrazně přesahuje nabídku, proto je právě rychlá reakce na nové inzeráty polovinou úspěchu. Je potřeba reagovat rychle, abyste se k vybrané nemovitosti dostali co nejdříve.

Využívání mobilů k hledání bydlení je fenomén, za poslední dva roky se komunikace přes mobily místo počítačů zdvojnásobila. A nejspíše to bude pokračovat, proto je dobré se na to jako makléř připravit, být dostupný na telefonu, rychle reagovat na emaily a mít svůj web optimalizovaný pro mobilní telefony. Jedině takto se dá jít úspěšně s dobou.

29.8.2021

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.