RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Čas jsou peníze a nejen to...

To, že čas jsou peníze je známé pořekadlo. Všichni jej samozřejmě známe. Proč ale píši článek zrovna o tomto tématu? A co znamená „nejen to“ v nadpise? Co třeba váš komfort, pohodlí a bezpečí při prodeji nemovitosti? Dnes bych se rád rozepsal o tom, s čím vším musíte počítat, co se časové náročnosti prodeje týká.

Předpokládejme, že se vám podaří třeba po týdnu dát dohromady opravdu dobrý inzerát. Pěkné fotografie, videoprohlídka, home staging, půdorys atp. Inzerovat na serverech jako je bazos.cz atd., kde se prodávají vysavače nedává smysl, a proto si zaplatíte inzerci na největším realitním portálu u nás sreality.cz a jste připraveni na pravidelné topování. Po zveřejnění inzerátu čekáte, co se bude dít…

Poté se nestačíte divit! Nejenže vám spousta lidí telefonuje a domlouvá si prohlídku nemovitosti, chodí emaily, kde lidé žádají o více informací anebo si přímo říkají o termín prohlídky.

Máte čas a chuť každý den řešit i dvacet telefonátů a další desítky emailů? Víte přesně na co se zájemců ptát tak, aby se nestalo, že je pozvete na prohlídku a oni se vám na patě ve dveřích otočí? Máte energii nemovitost ukázat všem potenciálním zájemcům o koupi tak, abyste měli jistotu, že z prodeje získáte maximum? Na tohle všechno při svém zaměstnání a osobním životě prostě a jednoduše potřebujete spoustu ČASU!

Příklad z praxe

Obrátil se na mě klient, kterému jsem kdysi napsal email, protože se snažil o prodej svého bytu sám bez pomoci realitního makléře. Jednalo se o nemovitost v lokalitě, na kterou se specializuji (Brno-Bohunice). Po čase odepsal, že byt neprodal a rád by se dozvěděl více informací o mé práci. Potkali jsme se a pobavili o jeho zkušenosti se samoprodejem. Zásadní věc, na kterou si vzpomínám bylo, že mi řekl, že na všechno, při svém zaměstnání a životní situaci, prostě a jednoduše nemá čas…

Díky zkušenostem a know – how, které mám, jsem byl schopen jeho byt prodat za měsíc od doby, kdy jsme začali inzerovat a bonusem pro něj bylo navýšení kupní ceny o krásných 17 % než původně inzeroval!

Zvažujete prodej vaší nemovitosti? Zajímalo by vás, jakým způsobem pracuji a co svým klientům nabízím? Zavolejte anebo napište email. Dáme si kávu či čaj a vše probereme.

15.1.2020

Vlastimil Pohajda, realitní makléř. Telefon:  774 402 178, email: vlastimil.pohajda@re-max.cz 

Realitní makléř Brno Bohunice

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.