Prodej chalupy, 91 m2, Žatec
Nedostupné, nevolat

Žatec

REZERVOVÁNO
Hledáte prostředí, kde místo městského ruchu uslyšíte zvuky přírody? Potok hned za domem, srnky procházející z okolních lesů. Klid a ticho. V tom případě mám pro Vás krásný domek na kamenných základech, který můžete pojmout dle vlastních představ. Chalupa pro odpočinek nebo bydlení na polosamotě. Je to jen na Vás.
Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím prodej nemovitosti s číslem popisným 4, na parcele o celkové výměře 1088 m².
V přízemí je prostorná kuchyň o výměře 11,20 m², obývací pokoj o výměře 21,40 m²
a umývárna se sprchovým koutem a toaletou. Po dřevěném schodišti se dostaneme do útulného podkroví s chodbou, druhou toaletou, místem a přívodem pro pračku a v neposlední řade s dalšími pokoji. Jeden s výměrou 22,45 m² a druhý 11,75 m². Celková podlahová plocha domu tedy činí 91 m².
Těšit se můžete i z prostorného sklepa o výměře 33 m², kde je ideální místo na úschovu ovoce, brambor nebo třeba dobrého vína.
Do domu jsou zavedeny veškeré rozvody. Obecní voda, elektřina i plyn, který zajišťuje nejen teplo, ale i ohřev vody. Odpad řešen septikem.
Autem dojedete po zpevněné cestě až k domu a zaparkovat jej přímo do garáže.
V obci Žatec žije 113 obyvatel. Za veškerou občanskou vybaveností se musíte vydat do přilehlých obcí nebo do 4,5 kilometru vzdáleného města Telč, kde kromě obchodů a úřadů najdete i historické jádro, které je významnou památkovou rezervací.
V případě více zájemců si majitel vyhrazuje si právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Dovedete si zde představit svůj nový domov? Zavolejte mi a domluvte si svůj termín prohlídky.
Kateřina Chalupníková Vaše realitní makléřka

Číslo nabídky:336538Plocha užitná:91
Kategorie:

Chaty a rekreační objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:septik
Voda:dálkový vodovodStav objektu:velmi dobrý
Budova:kamenná

O mně

 

Pocházím z Budějovic, krásného města na jihu Čech. Nicméně život mě zavál do Brna, kde jsem nalezla svůj druhý domov a práci, která se stala mým koníčkem.

 

Prošla jsem různými profesemi i podnikání, jedno měli ale společné - prodej. Rozhodla jsem se tedy povznést své zkušenosti a prodavát to nejdůležitější - životní změnu! A tou je bezesporu prodej či koupě nemovitostí.

 

Mým cílem je dělat reality jinak - kvalitně! Proto jsem si zvolila RE/MAX, jednu z nejsilnějších značek na světovém trhu realit. Je pro mě velice důležité neustále se zdokonalovat, vzdělávat, učit se a toho se mi v RE/MAXu dostává v té nejvyšší kvalitě.

 

Svoji tvář neschovávám, za své služby svým klientům ručím a vždy se stavím ke své práci profesionálně. Každého klienta beru individuálně a věnuji se mu s nadstandartním přístupem. Vše s jasným cílem - prodat Vaši nemovitost za NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU k Vaší plné spokojenosti!

 

Bude mi velkou ctí se s Vámi potkat s být součástí Vaší velké životní změny!

Chalupníková Kateřina

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.