RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Chcete si pronajmout garáž nebo garážové stání?

Samostatně stojící garáž, zastřešené nebo i obyčejné venkovní garážové stání se hlavně ve velkých městech mohou hodit. Faktem je, že automobilů stále přibývá a parkovací místa mnohde nestačí a jsou o to více ceněná. I proto dnes přes realitní kanceláře nabízejí lidé k pronájmu garáže i nejrůznější garážová stání. Za pár stovek nebo v Praze či Brně i za pár tisíc měsíčně.

Uzamykatelná garáž

Uzamykatelnou garáž si dnes můžete pronajmout velmi levně, a využívat ji pak můžete podle svého - na parkování auta, motorek, nebo i jako sklad, dílničku nebo jednoduše místo, kam můžete ukládat, co potřebujete. Důležité určitě je, aby garáž byla nedaleko vašeho bytu, abyste to neměli do garáže daleko. Ve městech byly garáže dále od bytu úplně běžné, a často jsou využívány dodnes.

Garážové stání nebo jen parkovací místo

Garážové stání může být buď uvnitř například v přízemí bytového domu, nebo venku, kde je jasně označeno, že na daném parkovacím místě může parkovat jen automobil s určitou značkou. I takové garážové stání se dnes pronajímá a někomu se opravdu hodí. Hlavně když je v těsné blízkosti vašeho domu. Aby na takovou nabídku člověk narazil, musí mít i kousek štěstí, nebo to může zadat realitní kanceláři, která bude tyto nabídky pro zákazníka hlídat.

Nájemce garáže či parkovacího místa obvykle preferuje pronájem na delší dobu, když se domluvíte i na několikaletém pronájmu, možná můžete zkusit získat i slevu.

18.4.2021

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.