RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Co je to virtuální foto staging

Začněme tím, co je to klasický home staging. Home staging je profesionální příprava nemovitosti k prodeji. Přijede firma (realitní kancelář), která váš dům či byt (s vaší pomocí) vyklidí, přemístí nábytek, doplní aranžmá tak, aby nemovitost vypadala co nejlépe. Poté ji profesionální fotograf nafotí, případně makléř zajistí videoprohlídku. A nemovitost se může začít prodávat.

Virtuální foto staging je počítačová vizualizace, která imituje klasický home staging. Proto se někdy používá název virtuální home staging, což je to samé jako virtuální fotostaging.

První je potřeba připravit prázdné prostory

Virtuální foto staging se aplikuje prakticky jen u prázdných nemovitostí. Ty se perfektně nafotí a specialista pak na počítači prostory vyplní virtuálním nábytkem a doplňky. Cílem je nemovitost představit v nejlepší podobě, vzbudit u zájemců emocionální představy. Díky této virtuální službě si zájemci lépe představí měřítko místností a velikost prostoru. Prázdný prostor totiž trochu zkresluje, když tam však vidíte pohovky, křesla, stoly, postele a různé doplňky, lépe si představíte, jak může nemovitost po vybavení vypadat.

Cílem je zaujmout zájemce a přivést je na prohlídku

Virtuálně zařízené prostory působí lépe než prázdné prostory. Samozřejmě nenahradí osobní prohlídku, ale zaujmou. A o to tady jde. Samozřejmě nikdo netvrdí, že tak vybavení domu opravdu vypadá, jde jen o vizualizaci. Když přijde zájemce na osobní prohlídku, můžete mít vizualizace vytištěné a ukázat zájemci, jak by mohla nemovitost třeba vypadat.

Virtuální foto staging je zajímavý doplněk, který lze vytvořit velmi rychle. Pomůže zaujmout zájemce a ve výsledku se obvykle nemovitost prodá rychleji, než bez něj!

4.11.2020

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.