RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Co musí být v inzerátu, který prodá vaši nemovitost

Když prodáváte nemovitost, potřebujete vytvořit její perfektní prezentaci. To znamená profesionální fotografie, přehledný půdorys a také co nejlepší popis nemovitosti. V tomto článku se podíváme, jak by měl takový atraktivní popis vypadat. Dobře napsaný inzerát potencionálního kupce navnadí, zodpoví jeho otázky a nenápadně ho popostrčí k tomu, aby vám napsal nebo zavolal.

Poutavý nadpis

Základem skvělého inzerátu je poutavý titulek. To znamená, dát do nadpisu něco, čím je vaše nemovitost zajímavá, čím se odlišuje, proč by ji měl někdo koupit. Může to být orientace na jižní stranu, blízkost přehrady nebo krásný balkón, ale už titulek by měl upoutat.

Jasná cena

Kupující mají nejraději, když je v inzerátu jasně uvedená cena nemovitosti včetně provize realitní kanceláři. Když tam cenu neuvedete zájemce vás může zatlačit do kouta a vy můžete zbytečně přijít o desetitisíce korun. Ideální je spolupracovat s makléřem či realitní kanceláří, která vám s určením prodejní ceny pomůže.

Obsah inzerátu

Kromě toho, že by měl být inzerát napsaný bez chyb, jsou zde i další pravidla. Text neprodlužujte, buďte věcní a struční. Pište jen pravdu, nevymýšlejte si. Celý text logicky strukturujte, napište tam vše, co by vás samotné v roli kupce zajímalo a nezapomeňte uvést následující informace:

  • výměra nemovitosti, pokoje, jejich rozměry a orientace
  • podlaží, výtah
  • stav objektu i bytové jednotky
  • příslušenství - garáž, balkón, sklep aj.
  • přesná lokalita
  • občanská vybavenost (MHD, úřady, služby),
  • specifické bonusy
  • kontaktní informace

Ideální je od počátku spolupracovat s makléřem nebo realitkou. Ti vám inzerát sestaví na profesionální úrovni!

6.5.2021

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.