RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Co obvykle zahrnuje realitní poradenství

Vždy záleží na tom, na jakou realitní kancelář narazíte. Jejich služby se liší, kvalita a zájem bývají rozdílné. Když však oslovíte zkušené a ochotné profesionály, pak získáte opravdu silného partnera, který vás celým procesem prodeje nebo nákupu nemovitosti bezpečně provede. V tomto článku se podíváme, co obvykle zahrnuje realitní poradenství:

  • Prodej, koupě, pronájem. Základem každé realitní kanceláře je poradenství o nemovitostech. Konkrétní makléř posoudí reálnou tržní cenu nemovitosti, zajistí profesionální fotodokumentaci, vytvoří inzerát, videoprohlídky, sežene vážné zájemce, případně nájemníky, zajistí PENB, znalecký posudek, povede prohlídky a celkově pomůže s prodejem, nákupem nebo pronájmem nemovitosti.
  • Právní služby. Makléř zajistí kompletní právní služby, nechá vypracovat veškeré smlouvy spojené s prodejem, nákupem či pronájmem nemovitosti. Pomůže s vyřízením vkladů na katastr, zkontroluje druhou stranu (prodávající, kupující či nájemník), zkontroluje i nemovitost.
  • Finanční poradenství. Součástí dobré realitní kanceláře jsou i finanční poradci, kteří pomohou zajistit refinancování, oddlužení, financování při odkupu nemovitosti, vyřízení hypotéky, řešení exekucí a dražeb, nebo nabídnou vlastní odkup nemovitosti.
  • Další poradenství a služby. Kromě výše zmíněného obvykle poskytuje profesionální realitní kancelář i další poradenství – home staging (příprava nemovitosti k prodeji), poradenství k rekonstrukci a stavebním pracím na nemovitosti, doporučení k designu interiéru, posouzení technického stavu nemovitosti a mnohé další.

Sami vidíte, že zkušená realitní kancelář a její makléři vám mohou pomoci v mnoha realitních oblastech. Hlavně vám však pomohou prodat nemovitost za co nejvyšší cenu v co nejkratším čase. Navíc zajistí, že vše proběhne bez chyb, férově a bezpečně. To je hlavní důvod, proč s realitní kanceláří spolupracovat, a zaplatit ji za to provizi z prodeje.

26.3.2020

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

Realitní kancelář v Brně na Křenové 40

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.