RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Co vám přinese spolupráce s profesionální realitkou

Při prodeji nebo nákupu nemovitosti se určitě vyplatí spolupracovat se zkušenou a férovou realitní kanceláří. Důležitý je její konkrétní výběr, ale obecně platí, že vám realitka pomůže nejen s byrokracií, ale hlavně vám dobře poradí ohledně rozhodování. Takové poradenství (o ceně, o konkrétní nemovitosti apod.) má cenu zlata a ve výsledku může udělat rozdíl i několika set tisíc korun zisku pro vás. Pojďme se podívat, co konkrétně vám realitní kancelář přinese, když prodáváte, kupujete nebo chcete investovat:

  • Služby pro prodávající. Nejčastěji se na realitní kancelář obracejí lidé v případě, že chtějí nemovitost prodat. Tady vám makléř hlavně pomůže nastavit co nejvyšší cenu tak, aby se nemovitost v dohledné době prodala. Nepřestřelit, ale nepodcenit. Makléře vás bezpečně provede celým prodejem. Zajistí ideální prezentaci nabízené nemovitosti, prodejní marketing, odhad nemovitosti, energetický štítek budovy, smlouvy, právní záležitosti, úschovu peněz apod.
  • Služby pro kupující. Když chcete nemovitost koupit, makléř vám podle vašich požadavků najde co nejlepší možnosti k výběru. Konečný výběr je samozřejmě na vás, ale makléř vám sežene co nejlepší nabídky a řekne vám, co si o nich myslí. Můžete čerpat z jeho zkušeností. Upozorní vás na důležité aspekty a provede vás bezpečným nákupem. Když spolupracujete s profesionálem, minimalizují se objektivní rizika, jako jsou právní vady, podvodníci nebo jiná skrytá rizika.
  • Služby pro investory. Když chcete do nemovitostí investovat, máte úplně jiné požadavky, než když si kupujete nemovitost k bydlení. Investice do nemovitostí se v případě dobrého záměru prakticky vždycky vyplatí. Tady opět pomůže realitní makléř. Najde vhodnou nemovitost, zhodnotí reálná rizika, poradí vám a celým procesem vás opět provede.

 

Bezpečnost a výhodná koupě či prodej

Podstatou spolupráce s realitní kanceláří je určitě bezpečnost a bezchybnost celé transakce, a hlavně pak výhodná koupě nebo naopak prodej nemovitosti. Tady nemůžete makléřům konkurovat, protože oni mají nástroje, jak oslovit ty správné potencionální kupce a umí najít i vhodné nemovitosti k prodeji. Někdy mohu pomoci vyjednat při nákupu slevu nebo dokáží nastavit prodejní cenu tak, aby se prodala, a vy jste za nemovitost zároveň dostali maximum.

Nechcete-li riskovat v tak zásadní věci, jako je prodej či nákup nemovitosti, určitě se obraťte na zkušené a férové profesionály.

3.9.2019

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

Tomáš Šimek

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.