RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Dá se prodat nemovitost, na které je exekuce?

Když jste se dostali do problémů a máte na nemovitosti uvalenou exekuci, pořád je ještě vaše a snad se ji podaří prodat. Každý případ je jiný, ale určitě uděláte nejlépe, když to začnete řešit co nejdříve. Postavte se tomu čelem a začněte raději jednat hned. Prvním krokem by mělo být oslovení skutečně kvalitní realitní kanceláře, která vám s celým případem pomůže. Nejlepší je obrátit se na známou značku, tedy realitní kancelář, která působí po celém světě a má pobočky a tím i silnou podporu i v České republice. Například REMAX.

Komunikaci s exekutorem a věřiteli přebere makléř

Hned poté, co si ujasníte detaily s realitní kanceláří, dostanete osobního makléře, který bude místo vás jednat s exekutorem a věřiteli. Realitní kancelář začne okamžitě pracovat na tom, jak váš dům rychle oddlužit a výhodně prodat. V každé profesionální realitce jsou specialisté, kteří se zaměřují na nemovitosti zatížené exekucí a insolvencí, takže znají způsoby, jak situaci co nejrychleji legálně řešit. A ti budou na vaší straně!

Možné vyplacení zástavy realitkou

Aby se mohla vaše nemovitost prodat, bude možná potřeba vyplatit předem zástavu. Když na to logicky nemáte prostředky, realitní kancelář to může udělat za vás z vlastních zdrojů či z kontaktů na investory. Je to pro ni investice, která se jí ihned po prodeji nemovitosti vrátí a výhodná je pro obě strany. Na detailech se samozřejmě domluvíte osobně. Ve výsledku je nejdůležitější nemovitost řádně oddlužit a výhodně prodat.

Nemovitost v exekuci s RK prodáte

Vždy záleží na tom, jaké máte dluhy a co je vázáno na vaši nemovitost. Jsou to časté a někdy i zapeklité případy, ale v praxi se drtivá většina takových nemovitostí prodat dá. A je to určitě pro majitele lepší, než kdyby se celá věc táhla dál a dál. Nebojte se toho a společně se zkušenou realitní kanceláří se svému problému postavte co nejdříve čelem!

12.11.2020

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.