O mně

 

Za svoji práci v roce 2020 a 2019 jsem získala Ocenění TOP mimořádných makléřů sítě "RE/MAX Česká republika" a za poslední rok jsem několikrát získala certifikát "nejúspěšnější makléř kanceláře RE/MAX Delux" – září 2020, duben 2020, leden 2020, listopad 2019, duben 2019. " MILUJI CO DĚLÁM, DĚLÁM CO MILUJI "

 

Jsem vdaná, mám 14-letou dceru Terezku a dospělého syna Patrika. Relaxuji procházkami v přírodě, s dcerou na koních, miluji moře a cestování. Ráda si doma na terásce něco pěkného přečtu nebo si zajdu s přáteli někam na vínko. S dcerou rády experimentujeme v kuchyni.

 

Pomáhám majitelům nemovitostí zorientovat se na současném realitním trhu tak, aby prodali svou nemovitost bezpečně, rychle a s co nejvyšším ziskem. Dělat lidem radost je mým životním krédem. Svoji tvář neschovávám. Za své služby svým klientům ručím, vždy se k práci stavím profesionálně s největší péčí. Mým cílem je reality dělat jinak - nejlíp!

 

Individuálnímu přístup k prodávajícímu a kupujícímu je samozřejmostí. Díky moderním technikám, profesionálnímu marketingu dokáži Vaši nemovitost prodat za NEJVYŠŠÍ TRŽNÍ CENU. Na službách nikdy nešetřím - k nemovitostem nechávám dělat profesionální fotografie, točím videoprodhlídky a virtuální 3D prohlídky, samozřejmostí jsou půdorysy, pokud je to vhodné dělám Home staging.

Mičíková Dagmar

Makléř

Certifikáty

100_percent realitn_profesion_l_cmyk září 2020 leden 2020 duben 2020 Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.