Prodej zahrady, 2839 m2, Dolní Kounice
Nedostupné, nevolat

Dolní Kounice

Ve výhradním zastoupení majitele prodáváme 2 pozemky v k.ú. 629286 Dolní Kounice, okres Brno - venkov o celkové výměře 2 839 m2.

Pozemek se nachází v zahrádkářské kolonii, má svažitý ráz a je u příjezdové cesty. Šíře pozemku je cca 28 m, délka 114 m. Jedná se o parcely č. 3420 – výměra 1 642 m2 – druh pozemku – zahrada a o parcelu č. 3421 – výměra 1 197 m2 – druh pozemku – ostatní plocha.

V okolí se všude rozléhají vinice, krajina vybízí k pěší turistice a cykloturistice. V katastru je mnoho památkových objektů, kde se konají pravidelné kulturní akce. Město Dolní Kounice leží na spojnici měst Ivančice a Pohořelice asi 20 km od Brna. Ve městě jsou obchody, kam si můžete zajít nakoupit, je zde několik restaurací, kde můžete posedět s přáteli.

Více informací o pozemcích Vám sdělím telefonicky nebo osobně.

Číslo nabídky:309143Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

O mně

„MILUJI, CO DĚLÁM. DĚLÁM, CO MILUJI!“

Za svoji práci v roce 2022, 2021, 2020 a 2019 jsem získala Ocenění TOP mimořádných makléřů sítě RE/MAX Česká republika a za poslední rok jsem několikrát získala certifikát nejúspěšnější makléř kanceláře RE/MAX Delux. Zrealizovala jsem již přes 80 realitních transakcí.   

Jsem vdaná, a pyšná máma dvou dětí. Mám 17. letou dceru Terezku a dospělého syna Patrika. Relaxuji procházkami v přírodě, s dobrou knihou, při posezení se svými přáteli, miluji sluníčko, moře a cestování. S dcerou rády experimentujeme v kuchyni.

Pomáhám majitelům nemovitostí zorientovat se na současném realitním trhu tak, aby prodali svou nemovitost bezpečně, rychle a s co nejvyšším ziskem. Dělat lidem radost je mým životním krédem. Svoji tvář neschovávám. Za své služby svým klientům ručím, vždy se k práci stavím profesionálně s největší péčí. Mým cílem je reality dělat jinak = nejlíp!

Individuálnímu přístup k prodávajícímu a kupujícímu je samozřejmostí. Díky moderním technikám a profesionálnímu marketingu, dokážu Vaši nemovitost prodat za NEJVYŠŠÍ TRŽNÍ CENU. Na službách nikdy nešetřím = k nemovitostem nechávám dělat profesionální fotografie, točím videoprodhlídky a virtuální 3D prohlídky, samozřejmostí jsou půdorysy, pokud je to vhodné dělám home staging.

 

Reference klientů, kteří využili moje služby:

www.remax-czech.cz/reality/re-max-delux/dagmar-micikova

Dagmar Mičíková

Makléř

Certifikáty

100_percent realitn_profesion_l_cmyk 195x200_RMX_Aukcni_specialista Certifikovaný-makléř-2_rgb 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.