Prodej rodinného domu, 120 m2, Petrov nad Desnou
Nedostupné, nevolat

Petrov nad Desnou

Ve výhradním zastoupení majitele prodáváme chalupu se zahradou v horské obci Petrov nad Desnou.
Chalupa naskýtá možnost rekreačního ale i trvalého bydlení. Užitná plocha je 120 m2, podlahová je 69 m2 s možností rozšíření o podkroví. Stávající dispozice je 3+1 se samostatnou koupelnou a toaletou a je ihned obyvatelná. Majitelé ji prodávají s veškerým tradičním chalupářským vybavením, takže si sem přivezete jen svoje osobní věci a hned zde můžete užívat pohodu a relaxovat. Stáří domu odhadujeme na konec 19. stol.

Dispozice/stav domu
- zdivo je smíšené, majitelé dům koupili před 20 lety, postupně dům zrekonstruovali
- opravili verandu, vyměnili okna a dveře, vybudovali novou koupelnu, samostatnou toaletu a prostornou stylovou kuchyni,
opravili venkovní omítky
- krovy jsou ošetřené, střecha-azbestové vlnovky
- podlahy–2 pokoje beton, 1 pokoj+kuchyně dřevo
- v domě jsou modřínové a smrkové obklady
- výška stropů 2,1–2,2 m

Zahrada
- celková výměra je 841 m2
- najdete zde prostor, kde můžete posedět s rodinou a přáteli, na hranici pozemku jsou lesní stromy, které slouží jako přirozený živý plot a díky nim máte na pozemku svoje soukromí.
- jsou zde vysázené ovocné stromy(hruška, jabloň, ryngle, višeň) a keře(rybíz, angrešt), ořech vlašský i lískový

Elektřina
- v kuchyni, koupelně, předsíni a ve sklepě jsou nové rozvody v mědi-nový rozvaděč, napojení na noční tarif
- v pokojích jsou rozvody původní

Plyn
- přípojka je před domem, není zaveden do domu

Topení
- pokojích-krbová kamna na dřevo
- v kuchyni, koupelně, předsíni je elektrické podlahové topení

Voda
- vlastní studna-5m hluboká, čerpadlem rozvedena do domu
- ohřev zajišťuje bojler-50l

Kanalizace
- dům byl před 6 lety napojen na kanalizaci
- dříve septik

Podkroví
- další obytný prostor si můžete vybudovat v podkroví, vstup z předsíně

Technické místnosti/sklep/dílna
- chalupa je 3/4 podsklepená a nabízí tak velký prostor technických místností, které se dají využít jako dílna, lyžárna, kolárna, sklep, prostor na skladování dřeva apod.
- je zde toaleta a přípojka na 380 V

Garáž
- zdivo Ytong, střešní tašky
- tepelně odizolována, nezamrzá

Lokalita/okolí
Okolní horské prostředí naskýtá velké množství celoročních volnočasových aktiv. V blízkosti jsou nejnavštěvovanější turistické cíle v tomto kraji jako je vodní nádrž Dlouhé stráně, stezka v oblacích na Dolní Moravě či termální lázně ve Velkých Losinách a nespočet středisek, kde si na své přijdou milovníci letní turistiky i zimního lyžování.

Financování
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma. Na nemovitosti neváznou žádné dluhy.
Máte-li rádi, klid a čerstvý horský vzduch, tak je tato chalupa přímo pro Vás. Zavolejte mi a objednejte si čas prohlídky. Prohlídkový den je v pátek 6.8.2021. Těším se na Vás!

Číslo nabídky:316880Plocha užitná:120
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceElektřina:380 V
Stav objektu:velmi dobrýBudova:smíšená
Doprava:vlak, silnice, autobus

O mně

„MILUJI, CO DĚLÁM. DĚLÁM, CO MILUJI!“

Za svoji práci v roce 2022, 2021, 2020 a 2019 jsem získala Ocenění TOP mimořádných makléřů sítě RE/MAX Česká republika a za poslední rok jsem několikrát získala certifikát nejúspěšnější makléř kanceláře RE/MAX Delux. Zrealizovala jsem již přes 80 realitních transakcí.   

Jsem vdaná, a pyšná máma dvou dětí. Mám 17. letou dceru Terezku a dospělého syna Patrika. Relaxuji procházkami v přírodě, s dobrou knihou, při posezení se svými přáteli, miluji sluníčko, moře a cestování. S dcerou rády experimentujeme v kuchyni.

Pomáhám majitelům nemovitostí zorientovat se na současném realitním trhu tak, aby prodali svou nemovitost bezpečně, rychle a s co nejvyšším ziskem. Dělat lidem radost je mým životním krédem. Svoji tvář neschovávám. Za své služby svým klientům ručím, vždy se k práci stavím profesionálně s největší péčí. Mým cílem je reality dělat jinak = nejlíp!

Individuálnímu přístup k prodávajícímu a kupujícímu je samozřejmostí. Díky moderním technikám a profesionálnímu marketingu, dokážu Vaši nemovitost prodat za NEJVYŠŠÍ TRŽNÍ CENU. Na službách nikdy nešetřím = k nemovitostem nechávám dělat profesionální fotografie, točím videoprodhlídky a virtuální 3D prohlídky, samozřejmostí jsou půdorysy, pokud je to vhodné dělám home staging.

 

Reference klientů, kteří využili moje služby:

www.remax-czech.cz/reality/re-max-delux/dagmar-micikova

Dagmar Mičíková

Makléř

Certifikáty

100_percent realitn_profesion_l_cmyk 195x200_RMX_Aukcni_specialista Certifikovaný-makléř-2_rgb 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.