Pronájem prostoru kanceláří, 140 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-střed

Hledáte prostory pro svoje podnikání s duší historického domu v blízkosti centra Brna a snadnou dostupností pro svoje klienty/pacienty??? Tak si nenechejte ujít tuto jedinečnou příležitost! Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu moderní prostory po kompletní rekonstrukci vhodné na zdravotnické zařízení či kosmetický salon na ul. Milady Horákové. Popis prostor Nacházejí se v suterénu cihlového domu se slavnou historií. Ve školním roce 1868/1869 v tomto domě bydlel Tomáš Garrigue Masaryk. Jsou zde zavedená zdravotnická zařízení již více jak 20 let. V domě je nový moderní výtah a je celý bezbariérový. Vstup je možný z hlavní ulice M. Horákové nebo z dvorního traktu. Prostory jsou po kompletní rekonstrukci. Budou nové i vstupní dveře(nerez) z dvorního traktu - majitel je má objednané. Najdete zde 3 velké místnosti, prostory pro recepci, čekárnu s bezbariérovým WC pro klienty/pacienty, sprchu, WC pro personál, prostory pro sklad. Podrobný popis místností najdete v půdorysu. Parkování/dostupnost Ve dvoře lze pronajmout parkovací stání 1 500 Kč/měsíc. Klienti mohou bezproblémově auto zaparkovat v IBC, které je v bezprostřední blízkosti. Zastávka tramvají je přímo před domem. Nájemné/ poplatky za energie a služby Měsíční nájemné je 30 000,- Kč + dle spotřeby poplatky za elektřinu(je zde přípojka 380V), vodu, plyn a poplatek za výtah. Rádi byste si prostory osobně prohlédli? Zavolejte mi a domluvte si prohlídku. Těším se na Vás!

Číslo nabídky:323190Kategorie:

Komerční prostory

Podlaží umístění:-1Typ:

Pronájem

Počet podlaží:3Jednotka:za měsíc
Voda:dálkový vodovodElektřina:380 V, 400 V
Stav objektu:po rekonstrukciTopení:ústřední dálkové
Budova:cihlováDoprava:vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus

O mně

 

„MILUJI, CO DĚLÁM. DĚLÁM, CO MILUJI!“

 

Za svoji práci v roce 2021, 2020 a 2019 jsem získala Ocenění TOP mimořádných makléřů sítě RE/MAX Česká republika a za poslední rok jsem několikrát získala certifikát nejúspěšnější makléř kanceláře RE/MAX Delux. Zrealizovala jsem již 74 realitních transakcí.   

 

Jsem vdaná, mám 16. letou dceru Terezku a dospělého syna Patrika. Relaxuji procházkami v přírodě, s dcerou na koních, miluji moře a cestování. Ráda si doma na terásce něco pěkného přečtu nebo si zajdu s přáteli někam na vínko. S dcerou rády experimentujeme v kuchyni.

 

Pomáhám majitelům nemovitostí zorientovat se na současném realitním trhu tak, aby prodali svou nemovitost bezpečně, rychle a s co nejvyšším ziskem. Dělat lidem radost je mým životním krédem. Svoji tvář neschovávám. Za své služby svým klientům ručím, vždy se k práci stavím profesionálně s největší péčí. Mým cílem je reality dělat jinak = nejlíp!

 

Individuálnímu přístup k prodávajícímu a kupujícímu je samozřejmostí. Díky moderním technikám a profesionálnímu marketingu, dokážu Vaši nemovitost prodat za NEJVYŠŠÍ TRŽNÍ CENU. Na službách nikdy nešetřím = k nemovitostem nechávám dělat profesionální fotografie, točím videoprodhlídky a virtuální 3D prohlídky, samozřejmostí jsou půdorysy, pokud je to vhodné dělám home staging.

 

Reference klientů, kteří využili moje služby:

www.remax-czech.cz/reality/re-max-delux/dagmar-micikova

Mičíková Dagmar

Makléř

Certifikáty

100_percent realitn_profesion_l_cmyk 195x200_RMX_Aukcni_specialista Certifikovaný-makléř-2_rgb 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.