Prodej rodinného domu, 230 m2, Brno

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

8 900 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Brno , Brno-Líšeň

Máte rádi okolí Mariánského údolí v Brně-Líšni? Rádi byste v této lokalitě, která nabízí velké množství volnočasových aktiv v přírodě a zároveň máte na dosah veškerou občanskou vybavenost včetně MHD našli svůj nový domov? Tak tento dům je právě pro Vás! Ve výhradním zastoupení majitele prodáváme třípodlažní RD se dvěma bytovými jednotkami. Nachází v klidné ul. Podolská, má vlastní parkovací stání přímo před domem. Zastavěná plocha a nádvoří je 99 m2, zahrada 227 m2. Užitná plocha je cca 230 m2. Dispozice domu: Stojí na skalním podloží a jeho šíře je 6 m. Není podsklepený, avšak sklep se nachází na konci dvora v úrovni přízemí a je vybudovaný ve skále. V současné době má 3 podlaží se dvěma bytovými jednotkami s možností vybudování dalšího patra nebo zimní zahrady nad podkrovím (strop v podkroví je betonový). V každém patře je koupelna a WC. V přízemí je dvorek a sklep, u 2. a 3.NP jsou venkovní terasy, na které můžete vstoupit ze dvora nebo přímo z obytných místností. 1.NP/přízemní - bytová jednotka 2+1 2. a 3. NP - bytová jednotka 4+1 Orientační výměry: Dvůr 15,3 m2 Sklep 12,5 m2 1 NP/přízemí 52,5 m2 2 NP 45 m2+terasa 40 m2 3 NP/podkroví 35 m2+terasa 26 m2 Stav domu: Původní přízemní část byla postavena zhruba před 80 lety. Druhé a třetí podlaží bylo dostavěno zhruba před 20 lety. Střecha byla taktéž dělána před cca 20 lety, krytina jsou pálené tašky Tondach. Dům je obyvatelný, avšak současný stav neodpovídá moderním trendům-takže se nabízí, abyste si jej předělali k obrazu svému. Inženýrské sítě: Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Plyn - Vytápění wafkami, vaření Elektřina - 230 a 380 W - Část domu má nové rozvody v mědi, část je původní v hliníku Voda/kanalizace - Městská přípojka Zahrada: K domu náleží kaskádově vybudovaná zahrádka. Lokalita/okolí: Dům se nachází ve velice oblíbené lokalitě Brno – Líšeň, která je vyhledávanou pro klidné rodinné bydlení, s dobře dostupnou občanskou vybaveností. Financování: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma. Na nemovitosti neváznou žádné břemena ani dluhy. Už se vidíte, jak na terase grilujete a relaxujete? Tak mi zavolejte a domluvte si svůj čas prohlídky. Dáša Mičíková Vaše realitní makléřka

Číslo nabídky:324101Plocha užitná:230
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V, 380 V
Stav objektu:dobrýBudova:cihlová
Doprava:dálnice, silnice, MHD, autobus

O mně

 

„MILUJI, CO DĚLÁM. DĚLÁM, CO MILUJI!“

 

Za svoji práci v roce 2021, 2020 a 2019 jsem získala Ocenění TOP mimořádných makléřů sítě RE/MAX Česká republika a za poslední rok jsem několikrát získala certifikát nejúspěšnější makléř kanceláře RE/MAX Delux. Zrealizovala jsem již 74 realitních transakcí.   

 

Jsem vdaná, mám 16. letou dceru Terezku a dospělého syna Patrika. Relaxuji procházkami v přírodě, s dcerou na koních, miluji moře a cestování. Ráda si doma na terásce něco pěkného přečtu nebo si zajdu s přáteli někam na vínko. S dcerou rády experimentujeme v kuchyni.

 

Pomáhám majitelům nemovitostí zorientovat se na současném realitním trhu tak, aby prodali svou nemovitost bezpečně, rychle a s co nejvyšším ziskem. Dělat lidem radost je mým životním krédem. Svoji tvář neschovávám. Za své služby svým klientům ručím, vždy se k práci stavím profesionálně s největší péčí. Mým cílem je reality dělat jinak = nejlíp!

 

Individuálnímu přístup k prodávajícímu a kupujícímu je samozřejmostí. Díky moderním technikám a profesionálnímu marketingu, dokážu Vaši nemovitost prodat za NEJVYŠŠÍ TRŽNÍ CENU. Na službách nikdy nešetřím = k nemovitostem nechávám dělat profesionální fotografie, točím videoprodhlídky a virtuální 3D prohlídky, samozřejmostí jsou půdorysy, pokud je to vhodné dělám home staging.

 

Reference klientů, kteří využili moje služby:

www.remax-czech.cz/reality/re-max-delux/dagmar-micikova

Mičíková Dagmar

Makléř

Certifikáty

100_percent realitn_profesion_l_cmyk 195x200_RMX_Aukcni_specialista Certifikovaný-makléř-2_rgb 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.