Prodej rodinného domu, 79 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Líšeň

Hledáte dům v Brně s menším pozemkem, který byste si mohli opravit podle svých vlastních představ? Tak tato nabídka je ideální právě pro Vás! Ve výhradním zastoupení majitele Vás zvu na „Open house“ rodinného domu v Líšni. Najdete jej na velmi klidné jednosměrné ulici Trnkova. Dispozice domu: Do domu vstoupíte prostorným průjezdem. V současné době je jeho dispozice 3+1 se samostatnou koupelnou a toaletou + má technickou místnost, která může sloužit jako šatna či prádelna. Není podsklepený, avšak sklep se nachází v přístavku ve stráni. Parkovat můžete přímo před domem. Z průjezdu je také vstup na dvůr, kde se nachází přístavky /původně chlívy/, které lze zachovat či je částečně zbourat a zvětšit si prostor dvora. Není, zda zabudovaná elektřina. Dům nabízí možnost vybudování dalších obytných místností v podkroví. Orientační výměra: Dům stojí na parcele č.1834, katastrální území 612405 Líšeň. Zastavěná plocha a nádvoří je 222 m2. Dle katastrální mapy má uliční šíři 13,5 m a délku 16,5m. Pokoj 11,6 m2, výška stropu 2,75 m Pokoj 10,8 m2, výška stropu 2,75 m Pokoj 12,5 m2, výška stropu 2,2 m Kuchyň 11 m2, výška stropu 2,75 m Koupelna 6,5 m2, výška stropu 2,1 m Technická místnost 7,8m2, výška stropu 1,8m Průjezd 18,6 m2 Stav domu: Postaven byl začátkem 20. století – přesný rok nám není znám. Cca před 15 lety majitelé vyměnili okna a udělali novou fasádu z ulice. Okna jsou plastová. Místnosti do ulice jsou původní – zdivo kotovice, místnosti do dvora jsou postaveny z cihel. Krovy jsou původní, střešní tašky byly průběžně dle potřeby měněny. Můžete v něm ihned bydlet, ale neodpovídá současným trendům bydlení, takže je spíš vhodný k modernizaci, kterou si uděláte podle Vašich snů. Inženýrské sítě: Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Plyn - Vytápění wafkami, vaření Elektřina - 220 V - Přípojka do domu je nová jaro 2021 Voda/kanalizace - Městská přípojka – byla dělána cca před 5 lety Zahrada: K domu nenáleží zahrada. Lokalita/okolí: Městská část Líšeň bývá jedna z nejvyhledávanějších lokalit k bydlení pro svoji snadnou a rychlou dostupnost do centra Brna a zároveň nabízí milovníkům přírody mnoho možností k volnočasovým aktivitám jako je líšeňská rokle, Klajdovka či nedaleké okolí Mariánského údolí. V blízkosti domu najdete veškerou občanskou vybavenost včetně zastávky MHD, obchodu a základní školy. Financování: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma. Na nemovitosti neváznou žádné břemena ani dluhy. Už se vidíte, jak na dvoře grilujete a relaxujete se svojí rodinou? Prohlídkový den je v úterý 23.11.2021. Zavolejte mi a domluvte si svůj čas prohlídky. Dáša Mičíková Vaše realitní makléřka

Číslo nabídky:327612Plocha užitná:79
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Elektřina:230 VStav objektu:před rekonstrukcí
Budova:smíšená

O mně

 

„MILUJI, CO DĚLÁM. DĚLÁM, CO MILUJI!“

 

Za svoji práci v roce 2021, 2020 a 2019 jsem získala Ocenění TOP mimořádných makléřů sítě RE/MAX Česká republika a za poslední rok jsem několikrát získala certifikát nejúspěšnější makléř kanceláře RE/MAX Delux. Zrealizovala jsem již 74 realitních transakcí.   

 

Jsem vdaná, mám 16. letou dceru Terezku a dospělého syna Patrika. Relaxuji procházkami v přírodě, s dcerou na koních, miluji moře a cestování. Ráda si doma na terásce něco pěkného přečtu nebo si zajdu s přáteli někam na vínko. S dcerou rády experimentujeme v kuchyni.

 

Pomáhám majitelům nemovitostí zorientovat se na současném realitním trhu tak, aby prodali svou nemovitost bezpečně, rychle a s co nejvyšším ziskem. Dělat lidem radost je mým životním krédem. Svoji tvář neschovávám. Za své služby svým klientům ručím, vždy se k práci stavím profesionálně s největší péčí. Mým cílem je reality dělat jinak = nejlíp!

 

Individuálnímu přístup k prodávajícímu a kupujícímu je samozřejmostí. Díky moderním technikám a profesionálnímu marketingu, dokážu Vaši nemovitost prodat za NEJVYŠŠÍ TRŽNÍ CENU. Na službách nikdy nešetřím = k nemovitostem nechávám dělat profesionální fotografie, točím videoprodhlídky a virtuální 3D prohlídky, samozřejmostí jsou půdorysy, pokud je to vhodné dělám home staging.

 

Reference klientů, kteří využili moje služby:

www.remax-czech.cz/reality/re-max-delux/dagmar-micikova

Mičíková Dagmar

Makléř

Certifikáty

100_percent realitn_profesion_l_cmyk 195x200_RMX_Aukcni_specialista Certifikovaný-makléř-2_rgb 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.