Prodej zemědělského pozemku, 3675 m2, Syrovice
Nedostupné, nevolat

Syrovice

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme pozemek v k.ú.761843 Syrovice, okres Brno - venkov.

Pozemek
Celková výměra pozemku je 3 675 m2 m2. Pozemek se prodává pouze jako celek. Nachází v bezprostřední blízkosti obytné zóny. Číslo parcely je 4713 - druh pozemku - orná půda. Její uliční šíře je 27,7 m a délka 123–140 m. Dle územního plánu se jedná o plochu rekreace a sady.
Inženýrské sítě se nacházejí na hranici pozemku. Dle Katastrální mapy v tuto chvíli není parcela stavební.

Občanská vybavenost a okolí
Obec Syrovice je velmi vyhledávanou lokalitou pro bydlení, jelikož splňuje veškeré požadavky dnešního moderního bydlení. Její obyvatelé zde najdou klidné rodinné bydlení se základní občanskou vybaveností se snadnou dostupností do Rajhradu (5 km) či Brna (do 20 minut).

Financování
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Pozemek je určitě vhodná investice do budoucna. Zaujal Vás tento pozemek, zavolejte mi a já Vám sdělím více.

Číslo nabídky:329300Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Doprava:vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus

O mně

„MILUJI, CO DĚLÁM. DĚLÁM, CO MILUJI!“

V realitách pracuji šestým rokem. Zrealizovala jsem více jak 120 realitních případů. Každoročně získávám Ocenění TOP mimořádných makléřů sítě "RE/MAX ČR".V říjnu 2023 jsem byla 3.neúspěšnějším makléřem v ČR a 2. nejúspěšnějším makléřem regionu MORAVA.   

 

Pomu i Vám! Potřebujete poradit v oblasti  prodeje, pronájmu, dědických řízeních či financování nemovitostí?

 

Jsem vdaná, mám 17-letou dceru Terezku a dospělého syna Patrika. Relaxuji procházkami v přírodě, miluji moře a cestování. Ráda si doma na terásce něco pěkného přečtu nebo si zajdu s přáteli někam na vínko. S dcerou rády experimentujeme v kuchyni.

 

Pomáhám majitelům nemovitostí zorientovat se na současném realitním trhu tak, aby prodali svou nemovitost bezpečně, rychle a s co nejvyšším ziskem. Dělat lidem radost je mým životním krédem. Svoji tvář neschovávám. Za své služby svým klientům ručím, vždy se k práci stavím profesionálně s největší péčí. Mým cílem je reality dělat jinak - nejlíp!

 

Individuálnímu přístup k prodávajícímu a kupujícímu je samozřejmostí. Díky moderním technikám, profesionálnímu marketingu dokáži Vaši nemovitost prodat za NEJVYŠŠÍ TRŽNÍ CENU. Na službách nikdy nešetřím - k nemovitostem nechávám dělat profesionální fotografie, točím videoprodhlídky a virtuální 3D prohlídky, samozřejmostí jsou půdorysy, pokud je to vhodné dělám Home staging.

 

Reference klientů, kteří využili moje služby:

www.remax-czech.cz/reality/re-max-delux/dagmar-micikova

www.remaxdelux.dagmar-micikova/reference

Potřebujete znát tržní cenu vaší nemovitosti? Chci odhad ZDARMA.

 

Dagmar Mičíková

Makléř

Certifikáty

Diplom_202310 100_percent Ocenění_club 2019 195x200_RMX_Aukcni_specialista Certifikovaný-makléř-2_rgb Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.