Prodej zemědělského pozemku, 3675 m2, Syrovice

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

4 250 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Syrovice

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme pozemek v k.ú.761843 Syrovice, okres Brno - venkov. Pozemek Celková výměra pozemku je 3 675 m2 m2. Pozemek se prodává pouze jako celek. Nachází v bezprostřední blízkosti obytné zóny. Číslo parcely je 4713 - druh pozemku - orná půda. Její uliční šíře je 27,7 m a délka 123–140 m. Dle územního plánu se jedná o plochu rekreace a sady. Inženýrské sítě se nacházejí na hranici pozemku. Dle Katastrální mapy v tuto chvíli není parcela stavební. Občanská vybavenost a okolí Obec Syrovice je velmi vyhledávanou lokalitou pro bydlení, jelikož splňuje veškeré požadavky dnešního moderního bydlení. Její obyvatelé zde najdou klidné rodinné bydlení se základní občanskou vybaveností se snadnou dostupností do Rajhradu (5 km) či Brna (do 20 minut). Financování Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Pozemek je určitě vhodná investice do budoucna. Zaujal Vás tento pozemek, zavolejte mi a já Vám sdělím více.

Číslo nabídky:329300Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Doprava:vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus

O mně

 

„MILUJI, CO DĚLÁM. DĚLÁM, CO MILUJI!“

 

Za svoji práci v roce 2021, 2020 a 2019 jsem získala Ocenění TOP mimořádných makléřů sítě RE/MAX Česká republika a za poslední rok jsem několikrát získala certifikát nejúspěšnější makléř kanceláře RE/MAX Delux. Zrealizovala jsem již 74 realitních transakcí.   

 

Jsem vdaná, mám 16. letou dceru Terezku a dospělého syna Patrika. Relaxuji procházkami v přírodě, s dcerou na koních, miluji moře a cestování. Ráda si doma na terásce něco pěkného přečtu nebo si zajdu s přáteli někam na vínko. S dcerou rády experimentujeme v kuchyni.

 

Pomáhám majitelům nemovitostí zorientovat se na současném realitním trhu tak, aby prodali svou nemovitost bezpečně, rychle a s co nejvyšším ziskem. Dělat lidem radost je mým životním krédem. Svoji tvář neschovávám. Za své služby svým klientům ručím, vždy se k práci stavím profesionálně s největší péčí. Mým cílem je reality dělat jinak = nejlíp!

 

Individuálnímu přístup k prodávajícímu a kupujícímu je samozřejmostí. Díky moderním technikám a profesionálnímu marketingu, dokážu Vaši nemovitost prodat za NEJVYŠŠÍ TRŽNÍ CENU. Na službách nikdy nešetřím = k nemovitostem nechávám dělat profesionální fotografie, točím videoprodhlídky a virtuální 3D prohlídky, samozřejmostí jsou půdorysy, pokud je to vhodné dělám home staging.

 

Reference klientů, kteří využili moje služby:

www.remax-czech.cz/reality/re-max-delux/dagmar-micikova

Mičíková Dagmar

Makléř

Certifikáty

100_percent realitn_profesion_l_cmyk 195x200_RMX_Aukcni_specialista Certifikovaný-makléř-2_rgb 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.