Prodej rodinného domu, 148 m2, Kadov
Nedostupné, nevolat

Kadov

Hledáte dům či chalupu s útulným dvorkem a zahradou v malé, klidné obci v dojezdové vzdálenosti 10 minut do města? Tak tato nemovitost je přímo pro Vás.

Dispozice/stav domu:
Dům je částečně podsklepený, přízemní, řadový, se širokým průjezdem, takže si autem pohodlně vjedete až do dvora nebo si zde můžete vybudovat garáž, dílnu či posezení. Užíván je od roku 1928. Má tři obytné místnosti, kuchyni a chodbu. Původní část domu byla rozšířena o přístavek, který byl vybudován ve dvorní části okolo roku 1980. Byla zde vybudována koupelna s toaletou a veranda. V tomto roce bylo vytvořeno ústřední plynové topení. Původní okna do ulice a vstupní dveře byly vyměněny před 10 lety za plastové. Okna na dvůr jsou původní dřevěná. Stropy jsou dřevěné a mají výšku pouze 2,3m. Podlahy v místnostech jsou dřevěné, na chodbě a v koupelně je dlažba. V roce 1991 byla provedena výměna střešní krytiny a latění.
Prostor pod verandou lze využít na vybudování posezení, kde se v letních měsících schováte před sluncem nebo deštěm.

Orientační výměra:
Celkovou výměru pozemku má 779 m2.Uliční šíře domu je 13,5 m a délku pozemku má 67 m. Zastavěná plocha přízemního podlaží je 166m2, podlahová plocha je 99 m2 a najdete zde 3+kk, se sociálním zařízením a verandou. Obytný prostor můžete rozšířit ještě o podkroví.
Suterénní část domu má podlahovou plochu 49 m2 a najdete zde dílnu, společenskou místnost a sklep na ovoce a zeleninu.

Dvůr:
Je uzavřený a navazuje na něj oplocená zahrada s hospodářskou budovou o výměře 17m2, kde si můžete vybudovat dílničku nebo ji ponechat na chov drůbeže.

Zahrada-výměra 476 m2:
Je rozdělená na 2 části, je oplocená drátěným pletivem.

Inženýrské sítě:
Plyn
- topení a vaření/trouba elektrická/
- servisovaný plynový turbo kotel – umístěný ve sklepě

Elektřina
- přípojka 230 a 380 W
- rozvody původní v hliníku
Voda
- dům má vlastní studnu o hloubce 3m, jenž se nachází pod verandou a vybudována byla v roce 1925, znovu obnovena v roce 1982
- je na ní připojena domácí vodárna
- rozvod vody a odpad je vybudován pouze do koupelny s WC
- dům je napojen i na obecní přípojku vody, ale nemá rozvod po domě
- ohřev vody – elektrický bojler v koupelně

Kanalizace
- septik na dvoře - v obci není zavedena kanalizace
- vybudován v roce 1991

Lokalita/okolí:
V blízkosti domu je zastávka, občanskou vybavenost najdete v nedaleké obci Miroslavi (7 min-5,6 km) nebo v Moravském Krumlově(11 min-10,4 km).

Financování:
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma. Na nemovitosti neváznou žádné břemena ani dluhy.
Cítí tu pohodu a klid? Přijeďte se na dům podívat. Zavolejte mi a domluvte si svůj čas prohlídky!

Číslo nabídky:332003Plocha užitná:148
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:septik
Voda:dálkový vodovod, StudnaStav objektu:velmi dobrý
Budova:smíšená

O mně

„MILUJI, CO DĚLÁM. DĚLÁM, CO MILUJI!“

V realitách pracuji šestým rokem. Zrealizovala jsem více jak 125 realitních případů. Každoročně získávám Ocenění TOP mimořádných makléřů sítě "RE/MAX ČR".V březnu 2024 jsem byla nejlepším makléřem naší kanceláře DELUX a nejúspěšnějším makléřem regionu MORAVA.   

 

Pomu i Vám! Potřebujete poradit v oblasti  prodeje, pronájmu, dědických řízeních či financování nemovitostí?

 

Jsem vdaná, mám 18-letou dceru Terezku a dospělého syna Patrika. Relaxuji procházkami v přírodě, miluji moře a cestování. Ráda si doma na terásce něco pěkného přečtu nebo si zajdu s přáteli někam na vínko. S dcerou rády experimentujeme v kuchyni.

Pomáhám majitelům nemovitostí zorientovat se na současném realitním trhu tak, aby prodali svou nemovitost bezpečně, rychle a s co nejvyšším ziskem. Dělat lidem radost je mým životním krédem. Svoji tvář neschovávám. Za své služby svým klientům ručím, vždy se k práci stavím profesionálně s největší péčí. Mým cílem je reality dělat jinak - nejlíp!

Individuálnímu přístup k prodávajícímu a kupujícímu je samozřejmostí. Díky moderním technikám, profesionálnímu marketingu dokáži Vaši nemovitost prodat za NEJVYŠŠÍ TRŽNÍ CENU. Na službách nikdy nešetřím - k nemovitostem nechávám dělat profesionální fotografie, točím videoprodhlídky a virtuální 3D prohlídky, samozřejmostí jsou půdorysy, pokud je to vhodné dělám Home staging.

 

Reference klientů, kteří využili moje služby:

www.remax-czech.cz/reality/re-max-delux/dagmar-micikova

www.remaxdelux.dagmar-micikova/reference

Potřebujete znát tržní cenu vaší nemovitosti? Chci odhad ZDARMA.

 

Dagmar Mičíková

Makléř

Certifikáty

Diplom 2 _březen Diplom -březen Diplom_202310 100_percent 195x200_RMX_Aukcni_specialista Certifikovaný-makléř-2_rgb Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.