Prodej bytu 3+kk, 103 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Jundrov

Rádi byste si zrealizovali svůj sen o bydlení? Ve výhrad. zastoupení majitele Vám nabízím ke koupi jedinečnou nemovitost! Mezonetový byt 3+kk, se 2 terasami, garáží, s užitnou plochou 153 m2. Nachází se ve 3 NP. Projděte se bytem ve 3D virtuální prohlídce. Dispozice : Přednosti bytu jsou hned tři: - první je bezesporu lokalita – nachází se v klidném prostředí v uzavřeném menším bytovém komplexu - druhou jsou určitě 2 terasy, kde můžete nerušeně relaxovat - další předností bytu je šatna, s výměrou 5,1 m2 Spodní patro Vstupními dveřmi vejdete do velkolepého prostoru, kde najdete předsíň, pokoj, šatnu, koupelnu, WC a obytnou místnost s kuchyň. koutem se vchodem na terasu. Máte zde dostatek místa na relax. prostor se sedačkou a televizí i jídelní stůl se židlemi. Na tomto patře ještě najdete samostatný pokoj se 2 okny. Je orientován na západ. Toaleta a koupelna jsou samostatné a byly zrenovované v roce 2016, je zde vybudovaný kout na pračku i sušičku. Vrchní patro Do velkého pokoje vystoupáte po dřevěných nášlapech a najdete zde i druhou terasu s markýzou. O teplo domova i vody se stará plynový kotel, jenž je umístěn na chodbě před bytem. Okna jsou plastová, podlahy v pokojích původní plovoucí laminátové. Interiérové dveře a zárubně jsou ve standardu. Terasa: Obě jsou orientovány na jihovýchod s výhledem na Brno. 9 m2 spodní 24 m2 vrchní Místnosti v m2: 36,7 obytný pokoj 20,8 pokoj spodní 25,0 pokoj vrchní 7,6 chodba 5,1 šatna 5,0 koupelna 0,9 WC 1,8 sklepní komora Měsíční náklady/4 osoby: Platby za byt 3 120 Kč Platby za garáž 425 Kč Plyn 2 900 Kč Elektřina 2 700 Kč Stav domu: Bytový dům byl předán developerem do užívání okolo roku 2003. Parkování: Součástí prodeje je i garáž s výměrou 17 m2, do které je vstup z venku i přímo z chodby byt. domu. Další auto můžete zaparkovat na veřejném parkovišti. Lokalita/okolí: V bezprostředním okolí bytového domu je zeleň a klid, ale zároveň zde máte na dosah vše, co pro život potřebujete – školy, školku, na náměstí jsou obchody, restaurace, pošta i zastávky MHD. Městská část Jundrov Vám dále umožňuje procházky v oboře Holedná a spoustu dalších aktivit si můžete užít na nedaleké brněnské přehradě, či v Pisárkách na Riviéře, v parku Anthropos nebo v lanovém centru. Tato lokalita nabízí dětem i dospělým velké množství volnočasových aktivit. Jednou z nich je třeba moderní sportovní areál Hroch. Po sportování si zde můžete dát i občerstvení ve zrenovovaném parníku či v nedaleké vyhlášené restauraci Na Piavě. Okolí Svratky vybízí k cykloturistice, procházkám, na své si zde přijdou i milovníci kolečkových bruslí. Financování: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma. Už se vidíte, jak si zde užíváte pohodového bydlení? Tak mi zavolejte, prohlídkový den v úterý 14.června.

Číslo nabídky:341767Plocha užitná:153
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:3
Typ:

Prodej

Počet podlaží:5
Podkategorie:

3+kk

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostElektřina:230 V
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová
Vlastnictví:

osobní

O mně

 

„MILUJI, CO DĚLÁM. DĚLÁM, CO MILUJI!“

 

Za svoji práci v roce 2021, 2020 a 2019 jsem získala Ocenění TOP mimořádných makléřů sítě RE/MAX Česká republika a za poslední rok jsem několikrát získala certifikát nejúspěšnější makléř kanceláře RE/MAX Delux. Zrealizovala jsem již 74 realitních transakcí.   

 

Jsem vdaná, mám 16. letou dceru Terezku a dospělého syna Patrika. Relaxuji procházkami v přírodě, s dcerou na koních, miluji moře a cestování. Ráda si doma na terásce něco pěkného přečtu nebo si zajdu s přáteli někam na vínko. S dcerou rády experimentujeme v kuchyni.

 

Pomáhám majitelům nemovitostí zorientovat se na současném realitním trhu tak, aby prodali svou nemovitost bezpečně, rychle a s co nejvyšším ziskem. Dělat lidem radost je mým životním krédem. Svoji tvář neschovávám. Za své služby svým klientům ručím, vždy se k práci stavím profesionálně s největší péčí. Mým cílem je reality dělat jinak = nejlíp!

 

Individuálnímu přístup k prodávajícímu a kupujícímu je samozřejmostí. Díky moderním technikám a profesionálnímu marketingu, dokážu Vaši nemovitost prodat za NEJVYŠŠÍ TRŽNÍ CENU. Na službách nikdy nešetřím = k nemovitostem nechávám dělat profesionální fotografie, točím videoprodhlídky a virtuální 3D prohlídky, samozřejmostí jsou půdorysy, pokud je to vhodné dělám home staging.

 

Reference klientů, kteří využili moje služby:

www.remax-czech.cz/reality/re-max-delux/dagmar-micikova

Mičíková Dagmar

Makléř

Certifikáty

100_percent realitn_profesion_l_cmyk 195x200_RMX_Aukcni_specialista Certifikovaný-makléř-2_rgb 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.