Prodej zahrady, 704 m2, Sokolnice
Nedostupné, nevolat

Sokolnice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme pozemek v k.ú.752193 Sokolnice, okres Brno - venkov.

Pozemek
Na pozemku je možné postavit zahradní domek do 25 m2 zastavěné plochy o max. výšce 5m. Za silnicí, směr rozvodna je postaven a obydlený takový domek.

Celková výměra je 704 m2. Pozemek se prodává pouze jako celek. Číslo parcely je 1441/1 - druh pozemku - zahrada. Uliční šíře je 6 m, délka 104,5 - 109,5 m. Je rovinatý, jsou na něm ovocné stromy(jabloně, švestky, hrušky) a keře(josta, rybíz),jahody. Nachází se u potůčku odkud můžete brát vodu na zalévání v zahrádkářské oblasti u kruhového objezdu před vjezdem do obce Sokolnice. Zahrada není oplocena. Autem dojedete a zaparkujete přímo na pozemek.

Obec Sokolnice se nachází 11 km jihovýchodně od Brna. Zastávka autobusu je asi 2 minuty chůze, dojezdnost do Brna autem či autobusem je cca 10 minut.

Zaujala Vás zahrada? Zavolejte mi a domluvte se termín prohlídky. Těším se na Vás!

Číslo nabídky:353448Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Doprava:vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus

O mně

„MILUJI, CO DĚLÁM. DĚLÁM, CO MILUJI!“

Za svoji práci v roce 2022, 2021, 2020 a 2019 jsem získala Ocenění TOP mimořádných makléřů sítě RE/MAX Česká republika a za poslední rok jsem několikrát získala certifikát nejúspěšnější makléř kanceláře RE/MAX Delux. Zrealizovala jsem již přes 80 realitních transakcí.   

Jsem vdaná, a pyšná máma dvou dětí. Mám 17. letou dceru Terezku a dospělého syna Patrika. Relaxuji procházkami v přírodě, s dobrou knihou, při posezení se svými přáteli, miluji sluníčko, moře a cestování. S dcerou rády experimentujeme v kuchyni.

Pomáhám majitelům nemovitostí zorientovat se na současném realitním trhu tak, aby prodali svou nemovitost bezpečně, rychle a s co nejvyšším ziskem. Dělat lidem radost je mým životním krédem. Svoji tvář neschovávám. Za své služby svým klientům ručím, vždy se k práci stavím profesionálně s největší péčí. Mým cílem je reality dělat jinak = nejlíp!

Individuálnímu přístup k prodávajícímu a kupujícímu je samozřejmostí. Díky moderním technikám a profesionálnímu marketingu, dokážu Vaši nemovitost prodat za NEJVYŠŠÍ TRŽNÍ CENU. Na službách nikdy nešetřím = k nemovitostem nechávám dělat profesionální fotografie, točím videoprodhlídky a virtuální 3D prohlídky, samozřejmostí jsou půdorysy, pokud je to vhodné dělám home staging.

 

Reference klientů, kteří využili moje služby:

www.remax-czech.cz/reality/re-max-delux/dagmar-micikova

Mičíková Dagmar

Makléř

Certifikáty

100_percent realitn_profesion_l_cmyk 195x200_RMX_Aukcni_specialista Certifikovaný-makléř-2_rgb 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.