Prodej bytu 3+1, 73 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Bystrc

Ve výhrad.zastoupení majitele Vám nabízím k prodeji byt 3+1 s lodžií, který se nachází ve 4.patře panel. domu s novým proskleným výtahem na ul. Štouračova. Byt čeká na Vás až si jej zmodernizujete dle svých představ.

Předností bytu je hned několik: za domem je zahrád. osada, takže zde máte ticho a klid, avšak veškerou občan. vybavenost, jenž potřebujete ke každodennímu životu máte na dosah, samostatné neprůchozí pokoje a prostornou předsíň, jenž Vám nabízí velké množství úložného prostoru.

Posledních 13 fotek je z podobného bytu po modernizaci.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií.

Dispozice/stav bytu:
Byt prošel rekonstrukcí zhruba před 10 lety, při které bylo odstraněno umakart. jádro a byla nově vybudována samostatná koupelna a toaleta.
Pokoje s okny do ulice jsou orientovány na SZ–z většího pokoje je vstup na lodžii, kde si můžete udělat příjemné posezení k relaxu.
Největší pokoj o výměře 20,5 m2 má 2 vstupy, takže máte při modernizaci více voleb, jak využít tento obytný prostor. V kuchyni s celk. výměrou 11,8 m2, najdete i původní spíž a i tento větší prostor umožnuje více variant při případné modernizaci. Tyto 2 místnosti jsou orientovány na JV a výhledem do zeleně.
Okna jsou plastová, v pokojích jsou parkety a na nich je položena plovoucí podlaha. V kuchyni a na chodbě je pod plovoucí podlahou původní dlažba.
K bytu náleží sklep (asi 1,2 x 1,2m) a spoluvlast. podíl na dílně č.j. 904/25.

Orient. výměry místností v m2:
20,5 pokoj
4,5 kuchyně
7,3 jídelní kout
12,2 pokoj
11,9 pokoj
7,0 předsíň
3,1 koupelna
1,0 WC
3,8 lodžie
1,4 sklep

Měsíční náklady:
6 433,- rozpis úhrad včetně splátky úvěru byt. domu
(1830,- vytápění, 990,- dodávka TV, 480,- dodávka SV, 2 260,- zdroj na investice a oprav atd.)
Zálohy na plyn a elektřinu si nastavíte dle svých potřeb.

Stav domu:
Je zateplený, po kompletní revitalizaci, pečlivě udržovaný (dveře na chodbě jsou na pohyblivé čidlo, na chodbách je dlažba, nové schránky, zvonky atd.) a panují zde přátelské sousedské vztahy.

Parkování:
Vždy zaparkujete na velkém parkovišti přímo před domem.

Lokalita/okolí:
Za byt. domem je zahrádkářská osada, takže máte výhled do zeleně. Přímo u domu je veškerá občanská vybavenost– školka, škola, potraviny, středisko volního času-Sportcentrum, benzínka a další. Milovníci volnočasových aktivit zde mají pestrou nabídku vyžití např. bike park, pumptrack, přírodní památku Pekárna, v okolí je několik dětských hřišť a na své si v této lokalitě přijdou i Vaši domácí mazlíčci.

Financování:
Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma. Na nemovitosti neváznou žádné břemena ani dluhy.
Veškeré zveřejněné údaje v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter
Už se vidíte, jak zde se svoji rodinnou spokojeně bydlíte? Tak mi zavolejte-prohlídkový den je v pátek 10.3.. Těším se na Vás!

Číslo nabídky:360085Plocha užitná:73
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:5
Typ:

Prodej

Počet podlaží:9
Podkategorie:

3+1

Jednotka:za nemovitost
Elektřina:230 VStav objektu:dobrý
Topení:ústřední dálkovéBudova:panelová
Vlastnictví:

osobní

Doprava:dálnice, silnice, MHD, autobus

O mně

„MILUJI, CO DĚLÁM. DĚLÁM, CO MILUJI!“

Za svoji práci v roce 2022, 2021, 2020 a 2019 jsem získala Ocenění TOP mimořádných makléřů sítě RE/MAX Česká republika a za poslední rok jsem několikrát získala certifikát nejúspěšnější makléř kanceláře RE/MAX Delux. Zrealizovala jsem již přes 80 realitních transakcí.   

Jsem vdaná, a pyšná máma dvou dětí. Mám 17. letou dceru Terezku a dospělého syna Patrika. Relaxuji procházkami v přírodě, s dobrou knihou, při posezení se svými přáteli, miluji sluníčko, moře a cestování. S dcerou rády experimentujeme v kuchyni.

Pomáhám majitelům nemovitostí zorientovat se na současném realitním trhu tak, aby prodali svou nemovitost bezpečně, rychle a s co nejvyšším ziskem. Dělat lidem radost je mým životním krédem. Svoji tvář neschovávám. Za své služby svým klientům ručím, vždy se k práci stavím profesionálně s největší péčí. Mým cílem je reality dělat jinak = nejlíp!

Individuálnímu přístup k prodávajícímu a kupujícímu je samozřejmostí. Díky moderním technikám a profesionálnímu marketingu, dokážu Vaši nemovitost prodat za NEJVYŠŠÍ TRŽNÍ CENU. Na službách nikdy nešetřím = k nemovitostem nechávám dělat profesionální fotografie, točím videoprodhlídky a virtuální 3D prohlídky, samozřejmostí jsou půdorysy, pokud je to vhodné dělám home staging.

 

Reference klientů, kteří využili moje služby:

www.remax-czech.cz/reality/re-max-delux/dagmar-micikova

Mičíková Dagmar

Makléř

Certifikáty

100_percent realitn_profesion_l_cmyk 195x200_RMX_Aukcni_specialista Certifikovaný-makléř-2_rgb 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.