Prodej rodinného domu, 140 m2, Brno

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

8 690 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Brno , Brno-sever

V exkluzivním zastoupení majitele prodávám RD v jedné z nejvyhledávanější brněnské části pro bydlení, v Černých Polích konkrétně na ul. Fügnerova. Dům Vám nabízí hned 4 v jednom. Bydlení v klidném prostředí, pohodlí veškeré občanské vybavenosti, snadnou a rychlou dostupnost do centra Brna a modernizaci prostor podle svých představ. Podívejte se na videoprohlídku domu a okolí.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií.

Dispozice domu:
Je podsklepený, má 2 nadzemní podlažní a podkroví. První a druhé podlaží je obytné. V suterénu máte k dispozici místnosti, které mohou sloužit jako technické či prostory k podnikání. Půdní prostor Vám naskýtá možné rozšíření obytné plochy, tak jako to zrealizovali majitelé sousedních domů. Díky předzahrádce jste odděleni od chodníku a můžete si při bydlení užívat naprostého soukromí.

Orientační výměra:
Vnější půdorys domu je 6,6 x 8,2 m, délka celého pozemku i s předzahrádkou a zahradou je 29 m. Zastavěná plocha a nádvoří dle LV je 109 m2, zahrada má výměru 81 m2.Výška stropů 3 m. Obytná patra má mají výměru cca á 45 m2.

Stav domu:
Je cihlový z 30.let minulého století, s původní sedlovou střechou z pálené krytiny. Dům není zateplen, omítka brizolit. Rekonstrukce domu proběhla v roce 1982, revize komínu a kotle probíhala pravidelně. Okna jsou plastová s dvojskly z roku 2002 s venkovními žaluziemi, situována do zahrad i do ulice. Stáří okapů 12 let z ulice, 6 let zadní část. Dům je pečlivě udržovaný. Vytápění je plynovým kotlem Mora, ohřev vody je plynovou karmou – z karmy vede odvětrávání do komínu, který má vyvložkováné 2 průduchy (na plyn i na tuhá paliva).
Nyní čeká na Vás, abyste si v něm udělali modernizaci dle svého vkusu a mohli si zde užívat komfortu městského moderního bydlení. Dům umožnuje i variantu bydlení a podnikání.
Je napojen na veškeré inženýrské sítě, rozvody elektřiny jsou v mědi z roku 1981, v tomto období byly udělány i rozvody plynu a vody.

Zahrada:
K domku náleží uzavřený dvorek a zahrádka, kde můžete jen tak relaxovat či si něco pěstovat a zapomenout tak na tempo rychlého měst. života.

Parkování:
Přímo před domem v rezidentní modré zóně, k domu nenáleží garáž.

Lokalita/okolí:
Dům se nachází v klidné ulici, kousek od něj je hned několik zastávek tramvají, trolejbusů a autobusů. Pěšky od domu máte do 5 minut veškerou občanskou vybavenost-hned několik mateřských školek, školu, obchod, lékárnu, restauraci a mnoho dalšího.
Jedinečností této lokality je snadná dostupnost MHD kamkoliv po Brně, zároveň tato lokalita nabízí i velké množství volnočasových aktivit. Např. městský park v Lužánkách se sportovní areálem u Boby, rokli Lesná, či krásnou přírodu v okolí Soběšic a Útěchova.

Financování:
Veškeré zveřejněné údaje v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter. Zajištění hypotéky s nejvýhodnější nabídkou na trhu je zdarma.

Domluvte si svůj čas prohlídky. Těším se na Vás!

Číslo nabídky:360251Plocha užitná:140
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceElektřina:230 V
Stav objektu:dobrýTopení:ústřední plynové
Budova:cihlováDoprava:silnice, MHD

O mně

„MILUJI, CO DĚLÁM. DĚLÁM, CO MILUJI!“

Za svoji práci v roce 2022, 2021, 2020 a 2019 jsem získala Ocenění TOP mimořádných makléřů sítě RE/MAX Česká republika a za poslední rok jsem několikrát získala certifikát nejúspěšnější makléř kanceláře RE/MAX Delux. Zrealizovala jsem již přes 80 realitních transakcí.   

Jsem vdaná, a pyšná máma dvou dětí. Mám 17. letou dceru Terezku a dospělého syna Patrika. Relaxuji procházkami v přírodě, s dobrou knihou, při posezení se svými přáteli, miluji sluníčko, moře a cestování. S dcerou rády experimentujeme v kuchyni.

Pomáhám majitelům nemovitostí zorientovat se na současném realitním trhu tak, aby prodali svou nemovitost bezpečně, rychle a s co nejvyšším ziskem. Dělat lidem radost je mým životním krédem. Svoji tvář neschovávám. Za své služby svým klientům ručím, vždy se k práci stavím profesionálně s největší péčí. Mým cílem je reality dělat jinak = nejlíp!

Individuálnímu přístup k prodávajícímu a kupujícímu je samozřejmostí. Díky moderním technikám a profesionálnímu marketingu, dokážu Vaši nemovitost prodat za NEJVYŠŠÍ TRŽNÍ CENU. Na službách nikdy nešetřím = k nemovitostem nechávám dělat profesionální fotografie, točím videoprodhlídky a virtuální 3D prohlídky, samozřejmostí jsou půdorysy, pokud je to vhodné dělám home staging.

 

Reference klientů, kteří využili moje služby:

www.remax-czech.cz/reality/re-max-delux/dagmar-micikova

Mičíková Dagmar

Makléř

Certifikáty

100_percent realitn_profesion_l_cmyk 195x200_RMX_Aukcni_specialista Certifikovaný-makléř-2_rgb 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.