Prodej chaty, 37 m2, Pucov
Nedostupné, nevolat

Pucov

Hledáte klidné místo v přírodě, kde byste mohli trávit svůj volný čas? V exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízím ke koupi chatu uprostřed lesů, u rybníka Bělizna. Můžete si ji zmodernizovat dle Vašich představ.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií.

Dispozice chaty:
V kuchyňce si můžete připravit dobroty, které si pak uvaříte na kamnech nebo venku na ohni či na grilu. Jídelní stůl a vnitřní posezení lze zařídit na verandičce. Při chladnějším počasí si užijete příjemně strávené chvíle u roztopených kamen. Před chatou je zastřešený prostor na posezení. Můžete si zde užívat klidu a soukromí. Autem si můžete zajet až přímo na pozemek.

Orientační výměra:
Výměra parcely 434 m2, zastavěná plocha 37 m2.

Stav chaty:
Chata má zděný základ, je částečně podsklepená, má k dispozici 3 menší sklepy, kam si můžete uložit drobné nářadí. Cca před 2 lety majitelé vybudovali přístřešek na posezení u chaty.

Doprava:
Z dálnice D1 jste na chatě doslova za pár minut.

Inženýrské sítě:
Elektřina – 230 V, 380 V
Voda – NE přípojka, pouze dešťová
Plyn – NE
Odpad-septik

Lokalita/okolí:
Chatařská oblast se nachází uprostřed lesů v bezprostřední blízkosti rybníka Bělizna kousek od obce Puchov, 7 km od Velké Bíteše.
Kouzelná okolní krajina vám umožní nespočet příležitostí k prožití krásných okamžiků při procházkách, cykloturistice anebo rybaření. K výletům Vás také přiláká 12 km naučná stezka „Jinošovické studánky“- okolo 13 studánek. V Náměšti nad Oslavou, která je vzdálená 8 km můžete objevovat krásy zámku a jeho zahrady.

Financování:
Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma. Na nemovitosti neváznou žádné břemena ani dluhy.

Cítíte ten klid a pohodu? Rádi byste si zde vychutnávali zasloužené chvíle odpočinku? Tak mi zavolejte s domluvte si svůj čas prohlídky. Prohlídkový den je v pondělí 15.5.2023.

Číslo nabídky:364621Plocha užitná:37
Kategorie:

Chaty a rekreační objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:septikElektřina:230 V, 380 V
Stav objektu:dobrýTopení:lokální tuhá paliva
Budova:smíšenáDoprava:dálnice, silnice, autobus

O mně

„MILUJI, CO DĚLÁM. DĚLÁM, CO MILUJI!“

V realitách pracuji šestým rokem. Zrealizovala jsem více jak 125 realitních případů. Každoročně získávám Ocenění TOP mimořádných makléřů sítě "RE/MAX ČR".V březnu 2024 jsem byla nejlepším makléřem naší kanceláře DELUX a nejúspěšnějším makléřem regionu MORAVA.   

 

Pomu i Vám! Potřebujete poradit v oblasti  prodeje, pronájmu, dědických řízeních či financování nemovitostí?

 

Jsem vdaná, mám 18-letou dceru Terezku a dospělého syna Patrika. Relaxuji procházkami v přírodě, miluji moře a cestování. Ráda si doma na terásce něco pěkného přečtu nebo si zajdu s přáteli někam na vínko. S dcerou rády experimentujeme v kuchyni.

Pomáhám majitelům nemovitostí zorientovat se na současném realitním trhu tak, aby prodali svou nemovitost bezpečně, rychle a s co nejvyšším ziskem. Dělat lidem radost je mým životním krédem. Svoji tvář neschovávám. Za své služby svým klientům ručím, vždy se k práci stavím profesionálně s největší péčí. Mým cílem je reality dělat jinak - nejlíp!

Individuálnímu přístup k prodávajícímu a kupujícímu je samozřejmostí. Díky moderním technikám, profesionálnímu marketingu dokáži Vaši nemovitost prodat za NEJVYŠŠÍ TRŽNÍ CENU. Na službách nikdy nešetřím - k nemovitostem nechávám dělat profesionální fotografie, točím videoprodhlídky a virtuální 3D prohlídky, samozřejmostí jsou půdorysy, pokud je to vhodné dělám Home staging.

 

Reference klientů, kteří využili moje služby:

www.remax-czech.cz/reality/re-max-delux/dagmar-micikova

www.remaxdelux.dagmar-micikova/reference

Potřebujete znát tržní cenu vaší nemovitosti? Chci odhad ZDARMA.

 

Dagmar Mičíková

Makléř

Certifikáty

Diplom 2 _březen Diplom -březen Diplom_202310 100_percent 195x200_RMX_Aukcni_specialista Certifikovaný-makléř-2_rgb Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.