Prodej rodinného domu, 31 m2, Jeseník

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

3 100 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Jeseník

Buďte vítáni v Jeseníku, v místní části Bukovice, kde příroda, klid a pohoda se snoubí v jedinečné místo–ideální pro váš nový domov či víkendové bydlení.

Při 3D virtuální prohlídce a videoprohlídce se ocitnete přímo v domě a uděláte si představu, zda dům je přesně ta nemovitost, kterou hledáte. Veškeré vybavení je v ceně.

Ve výhrad. zastoupení majitele Vám v tomto podhorském prostředí, v obklopení zeleně, nabízím ke koupi domek, z dřevěných panelů ze smrk. dřeva o dispozici 2+kk s terasou, zahradou a zahradním domkem.

Dům má podlahovou plochu 31 m2, terasa 30 m2, zahradní domek 9 m2, zahrada včetně přilehlého svahu 979 m2.

Tento zateplený, nízkoenergetický, moderní dům s jedním nadzemním podlažím nabízí dokonalé prostředí pro Vás, kteří toužíte po harmonickém a klidném bydlení v blízkosti města Jeseník. Architektonicky je navržen s důrazem na pohodlí a funkčnost, avšak s respektem k okolnímu podhorskému prostředí.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií.

Dispozice domu:
Jednopodlažní, se šikmou sedlovou střechou a s dřevěnou terasou ze sibiřského modřínu, kde si můžete užívat klidu a pohody. Díky kovové konstrukci se závěsy si zde můžete užívat naprostého soukromí a zároveň Vás chrání před sluncem.
Kuchyn. linka je vybavena vestav. troubou, digestoří, mikrovln. troubou, indukční deskou, lednicí s mrazákem. Na soc. zařízení je elektrický bojler, kterým si ohříváte vodu a je zde dostatek místa i na pračku.
V zahrad.domku najdete další úložný prostor pro nábytek, nářadí, kola atd.

Orientační výměra místností v m2:
15,3 pokoj s kuch. koutem
10 pokoj
2,2 předsíň
3,9 koupelna

Stav domu:
Novostavba zkolaudovaná v roce 2022. Postaven je na dvojstupňových základových pásech. Obvod. a vnitřní zdi, podlaha i strop jsou z dřevěných plošných panelů. Jedná se o panely z lepených hranolů ze smrk.o dřeva, vyplněné min. tepelnou izolací. Střešní krytina je z ocelového plechu Satjam Rapid v tmavě šedém provedení.
Okna a dveře jsou plastových profilů s trojitým zasklením. Stěny jsou zatepleny. Parapety, střešní žlaby, svody a oplechování střechy jsou z pozinkovaného plechu s nátěrem tmavě šedé barvy, podlahy jsou dřevěné.
Vytápění:
Elek. přímotopy v každé místnosti, klimatizací.
Parkování:
Přímo na pozemku pro několik aut.

Inženýrské sítě:
Voda – přípojka
Kanalizace – přípojka
Elektřina – přípojka 3x25A

Lokalita/okolí:
Domek stojí v jižní části města Jeseník, v místní části Bukovice na místě bývalé pily, u východního konce ulice Jasná. Toto novodobě přetvořené území je charakterizováno pro podhorské prostředí novodobou zástavbou rodinných domů. Okolí Jeseníku vybízí k relaxaxi a odpočinku. V blízkosti můžete navštívit např. Křížový vrch, Lázně Jeseník, Karlovu Studánku či Velké Losiny, Rejvíz, Paprsek, či si užít výšlapu na Praděd.

Jste okouzleni lokalitou a dispozicí domů? Zavolejte mi a domluvte si svůj čas prohlídky.

Číslo nabídky:370655Plocha užitná:61
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 VStav objektu:novostavba
Topení:lokální elektrické, KlimatizaceBudova:dřevěná
Doprava:silnice, MHD, autobus

O mně

„MILUJI, CO DĚLÁM. DĚLÁM, CO MILUJI!“

V realitách pracuji šestým rokem. Zrealizovala jsem více jak 125 realitních případů. Každoročně získávám Ocenění TOP mimořádných makléřů sítě "RE/MAX ČR".V březnu 2024 jsem byla nejlepším makléřem naší kanceláře DELUX a nejúspěšnějším makléřem regionu MORAVA.   

 

Pomu i Vám! Potřebujete poradit v oblasti  prodeje, pronájmu, dědických řízeních či financování nemovitostí?

 

Jsem vdaná, mám 18-letou dceru Terezku a dospělého syna Patrika. Relaxuji procházkami v přírodě, miluji moře a cestování. Ráda si doma na terásce něco pěkného přečtu nebo si zajdu s přáteli někam na vínko. S dcerou rády experimentujeme v kuchyni.

Pomáhám majitelům nemovitostí zorientovat se na současném realitním trhu tak, aby prodali svou nemovitost bezpečně, rychle a s co nejvyšším ziskem. Dělat lidem radost je mým životním krédem. Svoji tvář neschovávám. Za své služby svým klientům ručím, vždy se k práci stavím profesionálně s největší péčí. Mým cílem je reality dělat jinak - nejlíp!

Individuálnímu přístup k prodávajícímu a kupujícímu je samozřejmostí. Díky moderním technikám, profesionálnímu marketingu dokáži Vaši nemovitost prodat za NEJVYŠŠÍ TRŽNÍ CENU. Na službách nikdy nešetřím - k nemovitostem nechávám dělat profesionální fotografie, točím videoprodhlídky a virtuální 3D prohlídky, samozřejmostí jsou půdorysy, pokud je to vhodné dělám Home staging.

 

Reference klientů, kteří využili moje služby:

www.remax-czech.cz/reality/re-max-delux/dagmar-micikova

www.remaxdelux.dagmar-micikova/reference

Potřebujete znát tržní cenu vaší nemovitosti? Chci odhad ZDARMA.

 

Dagmar Mičíková

Makléř

Certifikáty

Diplom 2 _březen Diplom -březen Diplom_202310 100_percent 195x200_RMX_Aukcni_specialista Certifikovaný-makléř-2_rgb Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.