Prodej rodinného domu, 299,5 m2, Telnice
Nedostupné, nevolat

Telnice

Hledáte dům, kde se svojí rodinou najdete nový domov? Nepromarněte tuto jedinečnou příležitost koupi domu, pouhých 15 km od Brna.

Dům s dvorem–ale i rozlehlá zahrada nabízí dostatek prostoru pro Vaše vlastní vizionářské plány. Čeká, až si jej zmodernizujete dle svých představ. Vizualizace interiéru Vám napoví, jak by to zde mohlo vypadat. V ceně je zohledněn technický stav domu.

V exkluzivním zastoupení majitele prodáváme řadový dům s verandou, sklepem, dvorem a oplocenou zahradou. Součástí domu je průjezd do dvora, kde se momentálně nachází další dvě hospod. stavení. Dům s nachází kousek od centra obce, v dochozí vzdálenosti od veškeré občan. vybavenosti.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií.

Dispozice domu:
Stávající dispozice je 4+1 s verandou, dvěma hospod. staveními ve dvoře a sklepem.
Vstupními dveřmi vejdete do chodby, která protíná dům a ústí přímo na verandu se vstupem na dvůr. Z této chodby jsou vstupy do dvou částí. Levá nabízí kuchyň s oknem na verandu a pokoj s oknem do ulice. V pravé části jsou dvě propojené místnosti s okny do ulice a jedna větší místnost s oknem do verandy. Z této místnosti jsou přímé vstupy do malé koupelny a na samostatného WC. Veranda je prosklená a na jejím konci najdete dvě malé obslužné místnosti–momentálně WC a komora.

Orient. výměra 972 m2:
- 360 zastavěná plocha a nádvoří
- 612 oplocená zahrada
Uliční šíře pozemku je 15 m, délka pozemku vč. zahrady 70 m.

Orient. užitná plocha 299,5 m2:
- 85,2 podlah. plocha (výška stropů je 3,05 m)
- 19 veranda
- 33,3 průjezd vč. zádveří
- 111 podkroví
- 51 hospod. stavení

Stav domu:
Postaven byl kolem roku 1930. Obvod. stěny jsou cihlové o tloušťce 40–60 cm, základy má dům kamenné. Dům není zateplený a je část. podsklepený.

Inženýr. sítě:
Dům je napojen na veškeré inženýr. sítě. Na pozemku je i vlastní studna.

Dvůr-192 m2:
Od sousedů jste odstíněni vysokými zdmi a můžete si tak užívat posezení venku v klidu a soukromí.

Zahrada:
Nabízí dostatek prostoru nejen k pěstování a chování domácích zvířat, ale případně i k vybudování bazénu.

Lokalita/okolí:
Obec Telnice se nachází pouhých 15 km jihovýchodně od Brna. Žije zde přes 1600 obyvatel. Nabízí klidné bydlení a veškerou občanskou vybavenost pro pohodlný život. Je zde MŠ, ZŠ, lékař, pošta, obecní úřad, obchody i místní Orlovna s restaurací. K venkovním volnočasovým aktivitám Vás lákají nové cyklostezky, dětská hřiště či Mohyla Míru.

Dostupnost do Telnice je snadná a rychlá. Můžete si zvolit cestování autem, autobusem či vlakem, kterým jste v Brně pohodlně za 20 min.

Financování:
Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma. Na nemovitosti neváznou žádné břemena ani dluhy.

Je to ten správný dům pro Vás? Zavolejte mi, domluvte si svůj čas prohlídky a přijďte se na něj podívat.

Dáša Mičíková Vaše realitní makléřka

Číslo nabídky:378399Plocha užitná:299.5
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovod, StudnaElektřina:230 V, 400 V
Stav objektu:Před rekonstrukcíTopení:ústřední plynové
Budova:SmíšenáDoprava:vlak, silnice, autobus

O mně

„MILUJI, CO DĚLÁM. DĚLÁM, CO MILUJI!“

V realitách pracuji šestým rokem. Zrealizovala jsem více jak 125 realitních případů. Každoročně získávám Ocenění TOP mimořádných makléřů sítě "RE/MAX ČR".V březnu 2024 jsem byla nejlepším makléřem naší kanceláře DELUX a nejúspěšnějším makléřem regionu MORAVA.   

 

Pomu i Vám! Potřebujete poradit v oblasti  prodeje, pronájmu, dědických řízeních či financování nemovitostí?

 

Jsem vdaná, mám 18-letou dceru Terezku a dospělého syna Patrika. Relaxuji procházkami v přírodě, miluji moře a cestování. Ráda si doma na terásce něco pěkného přečtu nebo si zajdu s přáteli někam na vínko. S dcerou rády experimentujeme v kuchyni.

Pomáhám majitelům nemovitostí zorientovat se na současném realitním trhu tak, aby prodali svou nemovitost bezpečně, rychle a s co nejvyšším ziskem. Dělat lidem radost je mým životním krédem. Svoji tvář neschovávám. Za své služby svým klientům ručím, vždy se k práci stavím profesionálně s největší péčí. Mým cílem je reality dělat jinak - nejlíp!

Individuálnímu přístup k prodávajícímu a kupujícímu je samozřejmostí. Díky moderním technikám, profesionálnímu marketingu dokáži Vaši nemovitost prodat za NEJVYŠŠÍ TRŽNÍ CENU. Na službách nikdy nešetřím - k nemovitostem nechávám dělat profesionální fotografie, točím videoprodhlídky a virtuální 3D prohlídky, samozřejmostí jsou půdorysy, pokud je to vhodné dělám Home staging.

 

Reference klientů, kteří využili moje služby:

www.remax-czech.cz/reality/re-max-delux/dagmar-micikova

www.remaxdelux.dagmar-micikova/reference

Potřebujete znát tržní cenu vaší nemovitosti? Chci odhad ZDARMA.

 

Dagmar Mičíková

Makléř

Certifikáty

Diplom 2 _březen Diplom -březen Diplom_202310 100_percent 195x200_RMX_Aukcni_specialista Certifikovaný-makléř-2_rgb Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.