RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Díky virtuální prohlídce najdete nájemníky někdy i bez jediné návštěvy

Pronajímáte nemovitost a potřebujete občas najít nové nájemníky? Virtuální prohlídky nemovitostí jsou v posledních letech hitem, který využívají prakticky všechny úspěšné realitní kanceláře. Obzvláště v období koronaviru se navíc virtuální prohlídky hodí i kvůli tomu, aby se lidé zbytečně nescházeli. Když chcete prodat nebo pronajmout nemovitost, pak vám s tím právě profesionální virtuální prohlídka může výrazně pomoci.

Virtuální prohlídka v praxi nahrazuje osobní návštěvu domu nebo bytu. Funguje to tak, že se zájemci na nemovitost podívají, virtuálně si ji projdou, přečtou si detaily a další informace k nemovitosti a jednoduše se mohou rozhodnout, jestli je daná nemovitost zaujala. Při koupi nemovitosti budou zájemci nakonec chtít vidět nemovitost osobně, ale u pronájmů můžete opravdu najít vhodné nájemníky i bez jediné osobní návštěvy nemovitosti.

Virtuální prohlídky šetří čas oběma stranám

Virtuální prohlídky tak šetří hlavně čas oběma stranám, pomohou filtrovat opravdové zájemce od těch, kteří o nemovitost zase až takový zájem nemají. Do užšího finále se tak dostane jen pár zájemců, ze kterých si pak majitel může jednoduše vybrat. To platí pro prodej i pouhý pronájem nemovitosti.

Kvalitní virtuální prohlídku vám nevytvoří každý makléř na potkání, ale větší realitky (jako RE/MAX Delux v Brně) tvoří virtuální prohlídky běžně. Když se chystáte s některou realitní kanceláři spolupracovat, ať už s prodejem nebo pronájmem nemovitosti, na virtuální prohlídky se určitě zeptejte. V dnešní době je to jeden z nejmocnějších nástrojů, jak elegantně a účinně zájemce oslovit a nalákat právě na vaši nemovitost!

21.5.2021

Chci zaslat e-book zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.