RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Dlouhodobá spolupráce s jednou realitkou nebo makléřem

Tak jako je běžné mít svého zubaře nebo automechanika, vyplatí se mít i svého makléře. Dlouhodobá spolupráce s makléřem se totiž může hodit. A i když neprodáváte nebo nekupujete nemovitosti každý rok, někdy potřebujete radu, nebo prodej, nákup či pronájem řeší někdo z vaší rodiny. A tady se hodí spolehlivý makléř, který vám poradí a pomůže. Nemusíte tak hledat někoho nového a neznámého.

Dlouhodobá spolupráce s makléřem nebo jednou realitní kanceláří je třeba v USA nebo v západních evropských zemích úplně běžná. Takový rodinný makléř může být prakticky i rodinný přítel, nebo na něj alespoň máte uložené telefonní číslo, a víte, že mu můžete kdykoliv zavolat s jakýmkoliv dotazem ohledně realit. Takovému osobnímu makléři pak platíte samozřejmě jen v případě, že realizujete nějakou realitní transakci, poradenství byste měli mít zdarma.

Když vybíráte realitní kancelář nebo svého makléře, určitě se vyplatí sázet na zkušenost, v případě realitních kanceláří pak i na známou světovou značku, která má velkou podporu ve všech oblastech spojených s prodejem nemovitostí. Známá značka je zárukou nejen absolutní spolehlivosti, ale také toho, že budete mít profesionální služby - od perfektní prezentace, přes oslovení velkého množství potencionálních kupců, až po bezpečné dokončení transakce.

Když tedy spolupracujete s makléřem či realitkou a jste spokojeni, pak je nejlepší se na konci rozloučit s tím, že se ozvete, kdykoliv budete něco v realitách potřebovat.

13.8.2021

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.