RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Dobrý makléř vám pomůže s hypotékou

Makléři mají kolem sebe spoustu odborníků a jsou schopni vám zajistit vše, co se týká nemovitostí. Právní služby, profesionální fotografy, firmu na home staging, odhady cen nemovitostí a v neposlední řadě také financování nemovitosti. Realitní kanceláře velmi často a úzce spolupracují s bankami a finančními poradci, díky tomu mohou klientům nabídnout nejrůznější výhody.

Výhodnější podmínky hypotéky

Když si lidé sjednávají hypotéky sami, většinou nedosáhnou na tak výhodné podmínky, jako s profesionální realitní kanceláří. Faktem je, že realitní kanceláře s finančními poradci spolupracují dlouhodobě, mají s nimi vyjednány speciální podmínky. Hlavně proto, že realitní kanceláře (fin. poradci) tak dodávají bankám klienty. Proto si je banky svými extra nabídkami předcházejí.

Důležité však je, aby šlo realitním kancelářím v první řadě o své klienty a ne o provize od bank. Každý konkrétní případ je totiž jiný a každá banka nabízí trošku jiné podmínky hypotéky. Tady se hodí, když pro realitku pracuje specializovaný hypoteční poradce. To je pak ideální kombinace, ze které těžíme my, klienti realitních kanceláří.

Platební schopnost kupujících

Pro banky i pro prodávající je důležitá platební schopnost kupujících. Díky tomu, že banky spolupracují s realitními kancelářemi, je jasné, jestli si kupující danou nemovitost mohou dovolit. Jestliže ano, pak vám realitní kancelář opravdu pomůže vyjednat dobré podmínky.

Ve světě realit se často také jedná o rychlost rozhodnutí. Řekněme, že se objeví skvělá nabídka. V tu chvíli rozhoduje, jak rychle budete jednat. Nejlepší je mít připravené peníze nebo alespoň předjednanou hypotéku. To vám dá do ruky důležitou kartu ve vyjednávání s prodávajícím vybrané nemovitosti. U opravdu zajímavé nemovitosti je dost pravděpodobné, že za vámi stojí v řadě ještě další zájemci.

12.2.2020

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

Realitní makléř z Brna

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.