RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

K domu, bytu, chatě, chalupě či zahrádce... TO CHCE GRIL!

I malý balkon je balkon

Malé balkony lze používat k uskladnění štaflí, bas od piva nebo nepoužívaných květináčů. Byla by to ale velká chyba! I mini balkon vám může posloužit k příjemné grilovačce s přáteli. Stačí jen pořídit vhodný gril, který nezabere moc místa a který neprodukuje kouř z dřevěného uhlí. O tom, zda váš steak bude chutnat skvěle, totiž nerozhoduje, máte-li gril velký nebo malý, na dřevěné uhlí či elektřinu, ale žár, kterého je vaše grilovací zařízení schopno. Grily jsou malé, skladné a přitom dostatečně výkonné. Stačí jim málo místa, a hodí se tak na každý balkon, terasu, nebo předzahrádku městského bytu.

Grily jsou na elektřinu i na plyn, takže nemusíte řešit zásobu briket nebo kam s popelem. Stačí zastrčit do zásuvky, popřípadě připojit plynovou bombu, nastavit požadovanou teplotu, chvilku počkat a příprava vašeho oblíbeného jídla může začít. Jediný problém, který pak může nastat, je že vůně grilovaného masa přiláká sousedy. Při nákupu surovin tedy raději počítejte s několika porcemi navíc.

Grilovaná zelenina

Ačkoliv je maso zdaleka nejoblíbenější grilovanou pochoutkou, není to pochopitelně jediná surovina, která se dá grilovat. Oblíbená a chutná je rovněž grilovaná zelenina. Její výhodou je, že se nemusí připravovat dopředu jako maso. Stačí ji potřít marinádou, případně jen posypat kořením a bylinkami, a může se rovnou grilovat. Za pár minut je hotovo. A na rozdíl od masa zeleninu nenechávejte odležet. Ke grilování se nejvíce hodí brambory, dále rajčata, cuketa, lilek, ale také cibule nebo kukuřice.

Grilovaná zelenina

 

Do parku je to kousek

Grilování se nemusíte vzdát, ani když u vašeho bytu balkon chybí. Malé grily na dřevěné uhlí můžete vzít kamkoliv s sebou, a prokázat tak, že na velikosti opravdu nezáleží. S dobře rozžhaveným roštem z kvalitního materiálu zvládnete i velké divadlo – tedy nasytit i větší společnost. Zakončit pracovní den grilovačkou uprostřed města vás nabije takovou energií, jako byste večer trávili na chatě či na dovolené.

Celá kuchyň venku

Pokud patříte k těm, kteří nemusí řešit nedostatek místa – tedy pokud máte k dispozici zahradu či větší terasu, pak pro vás máme kulinářskou výzvu: připravte si kompletní menu včetně přílohy či dezertu mimo kuchyň – venku! Koho by bavilo trávit v hezkém počasí čas vařením doma? Můžete mít vybavenou venkovní kuchyni hned a přitom nemusíte budovat nic složitého, stačí pořídit si jeden z grilů. Základem je dvoudílný rošt s vyjímatelnou střední částí, kterou lze nahradit například pánví wok, kamenem na pizzu nebo třeba speciálním litinovým roštem. Každý nástavec představuje vlastní kulinářský svět a nespočet možností přípravy dobrého jídla. Na přípravu kompletního menu vám tak postačí jeden jediný gril a vy si užijete krásné počasí, spoustu zábavy a především skvělé jídlo.

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.