RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Hlavní důvod, proč prodávat s realitkou

Spousta lidí uvažuje o tom, jestli prodávat svou nemovitost svépomocí nebo využít služeb některé z realitních kanceláří. Vzhledem k tomu, že se jedná o důležitou a celkem složitou transakci, kde jde o velké peníze, je mnohem častější, že lidé zvolí spolupráci s realitkou nebo makléřem. Hlavním důvodem je fakt, že se v tomto prostředí pohybují dnes a denně. Mají tedy neocenitelné zkušenosti.

Realitní kancelář má dlouholeté zkušenosti s nejrůznějšími případy prodeje a díky tomu vás celým procesem prodeje bezpečně provede od začátku až do konce. Od přípravy nemovitosti k prodeji, přes určení optimální prodejní ceny, tvorbu profesionální prezentace až po nalezení kupce a vyřízení veškeré byrokracie.

Tak jako si na výrobu nábytku platíme truhláře, na stříhání vlasů kadeřnici nebo na založení zahrady zahradníka, tak si na transakce s nemovitostmi platíme makléře, respektive realitní kancelář. V zemích na západ od nás je osobní makléř absolutně běžný, stejně jako osobní zubař nebo finanční poradce.

Využít služeb realitní kanceláře se vyplatí i finančně, protože vám pomůže prodat nemovitost rychleji, a hlavně za vyšší cenu. Dokazují to nejrůznější nezávislé statistiky. Nakonec je potřeba zvolit ostřílenou realitní kancelář, abyste se náhodou nespálili, tak ideálně světové značky.

11.10.2021

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.