RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Home staging zvýší cenu vaší nemovitosti

Home staging je cílená příprava nemovitosti na prodej nebo na pronájem. Profesionální firma vám za poplatek připraví nemovitost tak, že bude vypadat mnohem lépe. Vyklidí ji, naaranžuje jednoduchý nábytek, jednoduše a levně ji připraví do stavu, kdy vypadá mnohem lépe. V takové podobě se mnohem lépe nemovitost prodá. Fotky vypadají lépe, i zájemci vidí nemovitost v tom nejlepším světle.

Home staging je výhodný pro všechny

Velkou předností home stagingu je fakt, že je výhodný pro všechny. Prodávající prodá nemovitost rychleji a za vyšší cenu. Kupující je rád, že nemovitost vypadá k světu. Makléř lépe prodá a firma, která dělá home staging si taky přijde na své. Klasická win – win - win situace. Když k home stagingu přidáte ještě úpravu a úklid zahrady (včetně prořezání stromů a keřů zahradníkem), bude se vaše nemovitost opravdu lépe prodávat.

Je to levnější než zlevnění nemovitosti

Možná už se snažíte nějaký čas prodat nemovitost bez home stagingu a nedaří se. Než zlevňovat, raději investujte právě do přípravy nemovitosti na prodej. Techniky home stagingu jsou opravdu účinné, fotky budou vypadat lépe (ideálně od profíka), přibude zájemců, váš inzerát bude vyčnívat. A hlavně nejspíše brzy nemovitost prodáte i bez slevy. Případně můžete vyzkoušet cenu dokonce zvýšit. Poraďte se svým makléřem.

Home staging zařídí realitní kancelář

Při prodeji nemovitosti se určitě vyplatí spolupracovat se spolehlivou realitní kanceláří. Ta vás provede bezpečně celým prodejem včetně složité byrokracie, jednání se zájemci a účinné propagace nemovitosti. V dnešní době už vám home staging nabídne skoro každá realitka. Vždy záleží v jakém stavu nemovitost je, ale ve většině případů se home staging vyplatí. Rozhodně to zvažte a proberte se svým makléřem.

24.12.2019

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

Realitní makléř

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.