RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

HOMESTAGING – nástroj, díky kterému prodáte rychleji a za více peněz!

Vlastníte nemovitost, která je již delší dobu vybydlená? Odstěhovali se vám nájemci a všechno vybavení si vzali s sebou? Rozhodli jste se vaši nemovitost prodat a přirozeně za ni chcete dostat z trhu maximum?

Pokud ANO, tak bych Vám doporučil využít služeb někoho, kdo pro vás obstará HOMESTAGING – přípravu nemovitosti k prodeji či pronájmu a její profesionální prezentaci na realitním trhu. Je statisticky prokázáno, že nemovitosti bez vybavení se prodávají déle a za méně peněz!

Homestaging je naprosto běžnou součástí služeb realitních makléřů v USA a v západní Evropě již řadu let. V poslední době se jím začínají zabývat i profesionálové v oboru u nás, a dokonce vznikají i společnosti, které se specializují pouze na homestaging nemovitostí.

Co vše správně provedený HOMESTAGING spojený s profesionální prezentací nemovitosti dokáže:

  • stoupne atraktivita nemovitosti na inzertních serverech – s tím souvisí více potenciálních kupců o vaši nemovitost
  • při samotné prohlídce se zájemci cítí v nemovitosti příjemněji – s tím souvisí počet nabídek, které dostanete = VYŠŠÍ KUPNÍ CENA

Můžete si myslet, že tato služba je drahá a že zabere spoustu času. Ve většině případů tomu tak není, schopný realitní makléř vás nebude vůbec s ničím obtěžovat a vše zařídí. A hlavně homestaging se vám vždy oplatí.

Kdy homestaging provést?

S určitostí bych homestaging doporučil VŽDY, když je nemovitost vybydlená nebo nějak atypicky řešená. Spousta z nás si prostě nedokáže představit využití prostoru a potenciálu takových nemovitostí. Díky homestagingu takovým potenciálním kupcům velice pomůžeme se rozhodnout, zda právě ten váš byt či dům je pro ně ten pravý. Tady pár příkladů pro představu, jak takový HOMESTAGING může vypadat:

Homestaging kuchyň

Homestaging koupelny

Homestaging ložnice

A co vy? Přemýšlíte o prodeji vaší nemovitosti a rádi byste za ni získali maximum? Nejste si jisti, jestli je HOMESTAGING potřeba? Zavolejte mi a domluvme si schůzku, kde společně vše probereme!

12.3.2020

Vlastimil Pohajda, realitní makléř. Telefon:  774 402 178, email: vlastimil.pohajda@re-max.cz 

Realitní makéř z Bohunic Vlastimil Pohajda

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.