RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Hotely nabízejí dlouhodobé pronájmy

Český lockdown drtí kromě jiných i hotely a penziony. Přesto se část hotelů snaží přežít a nabízet své pokoje jako dlouhodobé pronájmy. Je to netradiční řešení, navíc na to hotely nebyly připraveny, takže pokoje obvykle nemají vlastní kuchyňku, což bývá problém. Přesto se zájemci najdou a některé hotely tak mohou alespoň částečně fungovat.

Zájem o ubytování je z různých stran

O dlouhodobější ubytování v hotelech mají zájem korporátní klienti a lidé, kteří potřebují někde v klidu pracovat, lidé v nouzi, kteří shánějí náhradní ubytování z různých důvodů (například rekonstruují dům), lidé, kteří hledají dočasné bydlení a hotelové služby jim vyhovují atd.

Tyto hotelové služby vypadají podstatně jinak než při běžném provozu hotelu. V rámci pronájmu bývá například zajištěn úklid a výměna povlečení jen jednou týdně, objednat se dají hygienické a kosmetické prostředky, prádelna, ale i stravování. To záleží hotel od hotelu.

Díky současné situaci je toto ubytování nabízeno za výhodnější ceny, takže se to ubytovaným vyplácí.

Některé hotely se prodávají

Pro některé hotely je však pandemie posledním hřebíčkem do rakve, a majitelé se z různých důvodů rozhodují své hotely či penziony prodat. To je šance pro investory, kteří věří, že se situace zlepší, nebo mají s objektem jiné plány, než znovu otevřít hotel, až to bude možné. Když chcete hotel prodat nebo uvažujete o koupi takového objektu, tak je ideální se obrátit na osvědčenou realitní kancelář či spolehlivého makléře, který vás celým procesem bezpečně provede.

14.1.2021

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.