RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

I malou chatu dnes prodáte za 3 miliony

Ceny nemovitostí letí nahoru, což se nejvíce projevuje u rekreačních objektů, jako jsou chaty nebo chalupy. I malé chaty se dnes prodávají za dříve nemyslitelné ceny. Samozřejmě o ceně rozhoduje nejen velikost a stav chaty, ale v první řadě lokalita a velikost pozemku. Přesto dnes v praxi vidíme, že chata, která se před 5 lety prodávala za milion, se dnes nabízí za trojnásobnou cenu.

Když vidíte chaty k prodeji a u nich tyto vysoké cenovky, možná si řeknete, že za takovou částku chatu nikdo nekoupí, ale v dnešní době, kdy roste inflace, se kupec najde prakticky na jakoukoliv nemovitost. Když budete spolupracovat s šikovnou realitní kanceláří, můžete i malou chatu prodat opravdu za 3 miliony.

Zajímavou variantou, jak cenu chaty ještě zvýšit, je investovat před prodejem do její rekonstrukce. Opravit střechu, chatu kompletně vyklidit, pořídit nová krbová kamna, která prostor ještě více zútulní, pozvat si zahradníky, ať připraví zahradu, ostříhají keře nebo prořežou stromy. Jednoduše investovat do přípravy nemovitosti k prodeji. Můžete tak vydělat další statisíce.

Jestli se chystáte prodávat chatu nebo jiný rekreační objekt, ideální je oslovit zkušenou realitní kancelář, která vás celým prodejem bezpečně provede a najde vám kupce za cenu, kterou si na začátku určíte. Když cenu úplně nepřestřelíte, nejspíše budete překvapeni, jak rychle se vaše nemovitost prodá.

16.11.2021

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.